JiJi

JiJi Account Lockout Tool

Hesap Kilitleme, Windows içerisinde dikkate değer bir güvenlik standardı olmakla birlikte sadece kaçak olarak girenlerin sistemlere erişimini önlemeye yapılandırılmıştır.

JiJi Active Directory Cleaner

Yönetiminiz altındaki Active Directory’nin (AD) sürekliliğinin sağlanmasında kullanılan basit bir bakım ve temizlik aracıdır.

JiJi Active Directory Management Suite

Microsoft Windows Active Directory, bilgi teknolojisi Alt Yapısı içerisinde son derece hayati bir konuma sahiptir.

JiJi AD Manager

Kullanıcı hesaplarını, bilgisayarları yönetmek, Sistem Yöneticileri için zaman alıcı bir iştir. AD Toplu Yönetim Sistemi, Sistem Yöneticileri için basitleştirmektedir.

JiJi AuditReporter

AuditReporter, denetim için ihtiyaç duyulan raporları gözlemleyen ve oluşturan web tabanlı bir denetim çözümüdür.

JiJi GPO Search

Aynı zamanda, daha fazla sayıda GPO’ya sahip olduğunuzda, GPMC aramasında GPO’ların yerlerini tespit etmek oldukça zordur.

JiJi GPOExIm

GPOExIm, GPOlara ait mevcut ayarları isteğe göre düzenlemek ve sahip olduğunuz domaindeki GPOları yedeklemek için kullanılan basit bir araçtır.

JiJi Help Desk Password Reset

Şifre Sıfırlama, kullanıcılara / guruplara / ekiplere şifrelerini güven içerisinde yönetebilme sunan web-tabanlı bir şifre sıfırlama yönetim sistemidir.

JiJi Password and Account Expiration Notification

Kullanıcıları, müdürleri ve sistem yöneticilerini, şifre veya hesaplarının süresi dolmadan e-posta ile uyarma konusunda işleve sahip basit bir araçtır

JiJi Self Extractor

JiJi Kendi Kendine Açılan Sıkıştırılmış Dosyalar Sistemi, çok sayıda dosyayı tek bir kendi açılan sıkıştırılmış dosya içerisinde birleştirir

JiJi Self Service Password Reset

Sahip oldukları şifrelerini güvenli şekilde,yüksek teknik yetkinliğe sahip müşteri yardım masası danışmanlarına ihtiyaç duymadan sıfırlayabilirler

JiJi SelfUpdate

Çalışanların bilgilerini Active Directory üzerinde güncel bir şekilde sürekliliğini sağlamak Sistem Yöneticisi veya Destek Masası için oldukça zor bir görevdir