JiJi Self Extractor

Ürün Bilgisi

JiJi Self Extractor

JiJi Self Extractor

JiJi Kendi Kendine Açılan Sıkıştırılmış Dosyalar Sistemi, çok sayıda dosyayı tek bir kendi açılan sıkıştırılmış dosya içerisinde birleştirir. Sıkıştırılmış dosyalar, otomatik olarak sıkıştırıldığı halden normal şekle gelebilen bir kendi-açılan dosya haline dönüştürülebilir. Sistemimiz sıkıştırılmış dosyaları otomatik olarak açan 15 farklı sıkıştırma formatını desteklemektedir (7z, zip, rar vb.,). Bu özellik, internet ve e-posta üzerinden veri transferi için uygundur. Bu sistem aynı zamanda programların müşterilerin masaüstlerine yerleştirilmesine yönelik paketlenmesinde uygun bir çözüm sağlayacaktır.

Sahip olduğu kilit özellikler


•Çok sayıda dosyayı tek bir pakette toplayın.
•Sıkıştırılmış dosyalar için otomatik dosya açma özelliği mevcuttur. Desteklenen sıkıştırma formatları: tar, 7z, zip, iso, arj, lzma, cab, z, rar, bz2, gz, jar, nsis, cpio, chm, bzip2.
•Sıkıştırılmış dosyaların açılmasından sonra, paket içerisindeki dosyaları çalıştırma özelliği. Bu özellik yazılımların yüklenmesinde oldukça yararlı olacaktır.
•Paket dosyaların çalıştırılması için komut satırı bağımsız değişkenleri desteklenmektedir.
•Uluslararası dil desteği.
•Tüm Windows OS’lerini destekler (Windows

Tanıtım

JiJi Kendi Kendine Açılan Sıkıştırılmış Dosyalar Sistemi, birçok dosyayı tek bir kendi-açılan dosya içerisinde toplamayı başaran basit bir araçtır. Hatta, sıkıştırılmış dosyaları hiç bir aracıya ihtiyaç duymadan sıkıştırılmış formattan çıkarmak ve açmak için kendi kendine açılan bir dosya yaratmak üzere ekleyebilir. JiJi Kendi Kendine Açılan Sıkıştırılmış Dosyalar Sistemi 15’den fazla sıkıştırılmış formatı destekler. Oluşturulan kendi kendine açılan uygulama dosyalarını dilediğiniz alıcılara dağıtabilirsiniz. Belirli her hangi bir sistem özelliğine ihtiyaç duymaz. JiJi Kendi Kendine Açılan Dosya Sistemi daha güvenilir ve daha kullanışlı bir sistemdir.