JiJi Password and Account Expiration Notification

Ürün Bilgisi

JiJi Password and Account Expiration Notification

JiJi Password and Account Expirition Notification

JiJi Şifre ve Hesap Süresi Sona Erme Uyarı aracı, çok fazla yük getirmeyen, kullanıcıların şifre ve hesaplarıyla ilgili sürelerinin dolacağını hatırlatan e-posta uyarısı gönderme görevini otomatize ederek sistem yöneticileri için hayatı kolaylaştırabilecek bir AD aracıdır.

JiJi Şifre Süresi Sona Erme Uyarı aracı, kullanıcıları, müdürleri ve sistem yöneticilerini, şifre veya hesaplarının süresi dolmadan e-posta ile uyarma konusunda işleve sahip basit bir araçtır. Sistem yöneticisi, belirli e-posta ID’leri için özet rapor alabilir. Sistem yöneticisi her hangi belirli bir hedef (Domain, OU, Gurup, Kullanıcı Kümesi) için bir uyarı görevi tanımlayabilir.

Özellikleri

Politika Tabanlı Uyarı Gönderimi Farklı kullanıcıları idare edebilmek için farklı politikalar oluşturabilirsiniz. Örneğin: VPN kullanıcıları, Outlook Web Erişimi (OWA) Kullanıcıları, Mac / Linux Kullanıcıları, Dosya Paylaşım Kullanıcıları

Kullanıcı Uyarısı

Bağımsız kullanıcılar veya personeli sahip oldukları şifre ve hesapların sürelerinin dolduğu konusunda uyarıda bulunma günlerini isteğinize göre ayarlayabilmek için kullanıcı dostu arayüz bulunmaktadır.

Sorumlu Müdür Uyarısı

Sorumlu müdürleri personelinin şifresi / hesabının sürelerinin sona ermesi konusunda uyarma.

Sistem Yöneticisi Uyarısı

Sistem Yöneticilerin kullanıcıların şifreleri / hesaplarının sürelerinin sona erdiği konusunda Günlük Özet Raporlar.

Genel Özet Rapor

Belirli bir şifre veya hesap sona erdirme politikasının meydana getirdiği tüm uyarılarla ilgili Bütünsel Özet Raporu.

E-Posta Uyarılarını Markalandırma

Gelişmiş E-posta Editörü kullanan kullanıcılar, müdürler ve sistem yöneticileri için e-posta içeriğini isteğe göre düzenleme izni.

Şifre / Hesap Süre Sona Erme Raporu

Şifre sona erme uyarılarını kullanıcılara gönderme amaçlı günlerin düzenlenmesi için gerçek zamanlı bilgi tabanı.

Tek Başına / Web-Tabanlı Çalışma İmkanı

JiJi Şifre Süresi Sona Erme Uyarısı hem tek başına hem de web-tabanlı bir uygulama olarak hizmet verebilmektedir.

İnce-Düşünülmüş Şifre Politikası Desteği

Şifre politikası desteği her bir ince düşünülmüş politika içerisinde bulunan kullanıcıları çözümleyebilir ve bunlara otomatik olarak süre bitimi uyarıları gönderebilir.

Kullanıcı Yorumları

"JiJi Şifre ve Hesap Süresi Sona Erme Uyarı aracı, bana farklı kullanıcı kümeleri için farklı günlerde işlev görebilecek yaklaşık 90 farklı uyarı politikası oluşturabilmede yardımcı oldu. Aracı yükledim de e-postaları çok kısa bir sürede hızlı desteklerinin yardımıyla markaladım. " 
- Carl Labbadia, Grove Hill Tıp Merkezi, ABD.