JiJi AD Manager

Ürün Bilgisi

JiJi AD Manager

JiJi AD Manager

Active Directory’deki kullanıcı hesaplarını, bilgisayarları yönetmek, Sistem Yöneticileri için zaman alıcı bir iştir. AD Toplu Yönetim Sistemi, Sistem Yöneticileri için AD Yönetim sürecini basitleştirmektedir.
Kullanıcılar, bilgisayarları ve iletişim özellikleri üzerinde değerleri CSV üzerinden alarak veya bir şablon kullanarak toplu olarak yaratma / değiştirme / silme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz (Genel Özellikler, Özelliklerin Değiştirilmesi, Terminal Hizmet Özellikleri vb.).

Özellikler

Verilerin Alınması-Gönderilmesi JiJi AD Yöneticisini Kullanarak, verileri Active Directory’den CSV formatında gönderebilirsiniz. Gerekli değişiklikleri gerçekleştirebilir ve onay alabilirsiniz. Active Directory’ye veriler indirebilirsiniz. Oluşturulan veya Değiştirilen veri nesneleri referansa yönelik CSV / PDF / Excel’e gönderilebilir. Eğer bir nesnenin oluşturulması / değiştirilmesi sırasında her hangi bir sorun ortaya çıkarsa, başlangıç ayarlarına dönmek mümkündür. Sorun yaratan özellikler sonuç sayfasında gösterilecektir.

Rastsal Üreteç Ayarları Çeşitli şifre zorluk şekillerinde şifre yaratabilmek için rastsal üreteç ayarlarından faydalanılabilir.

Şablonlar Şablonlar kullanıcı oluşturma ve üzerinde değişiklik yapma sürecini hızlandırmak için kullanılır.

Yerleştirme 1000lerce kullanıcı hesabı saniyeler içerisinde, hatta yerleştirme özelliği kullanan CSV olmadan yaratılabilir.

Adlandırma Formatı Kendi adlandırma formatlarınızı tanımlayabilirsiniz.

Görünümü Değiştirme Verileri Yerel GUI Görünümü ve aynı zamanda Veri Şebekesi Görünümü halinde gözlemleyebilirsiniz.