Javelina ViperGuard

Ürün Bilgisi

Javelina ViperGuard

ViperGuard
Sorunsuz Şifre Yönetimi ViperGuard, self-servis bir şifre yenileme sistemidir ve maliyetli yardım masası faturalarından ve kullanıcılara yetki vermekten kurtulmak ve güvenliği maksimize edip etkinliği artırmak için tasarlanmıştır.

ViperGuard sistemi, son kullanıcılara daha önce konfigüre edilmiş birkaç soruyu yanıtlayarak, kendi hesaplarının kilitlerini açmalarını ve kendi şifrelerini yeniden almalarını sağlar. Bir son kullanıcı şifresini unuttuğunda, sadece şifreli giriş ekranlarındaki bir kısmı tıklayarak derhal ViperGuard Şifre Yenileme web sitesine yönlendirilirler.

Web sitesi ise, onları birkaç soru sorarak ve yeni şifreleri için giriş yapmalarını sağlayarak bir onaylama süreci adımlarına yönlendirir. Buna mukabil, web sitesi kullanıcıları, tüm gereken onaylamaları, hesap kilidi açma işlemini, yeniden şifre verme işlemi, denetim ve e-posta işlemi gerçekleştiren güvenli bir “back-end” hizmete bağlar.

ViperGuard Özellikleri Son Kullanıcı Şifre Yönetimi
Tek Noktalı Yükleme – web siteleri, hizmetler ve şifreli giriş hatırlatıcıları dahil tüm bileşenler tek bir yerden, tek bir yükleme programından yüklenir.

ViperGuard™ Özellikleri:
- Vista da dahil tüm yaygın Windows platformları için değişiklik görmüş şifreli giriş hatırlatıcıları.
- Web sitesi arayüzleriyle tüm son kullanıcılar için üniversal erişim.
-ViperGuard’a idari erişim için .Net konsol programı.
-Tek-Noktalı Yükleme – web siteleri, hizmetler ve şifreli giriş hatırlatıcıları dahil tüm bileşenler tek bir noktadaki tek bir yükleme programından yüklenir.
-Kayıt olma hatırlatıcısı programı, ViperGuard içerisindeki kullanıcı kayıt sürecini işlevsiz hale getirmektedir.
-Şifreli giriş hatırlatma ve kayıt olma hatırlatıcısı için otomatik GPO oluşturma.
-Kayıt olma hatırlatıcıları göndermek için E-mail motoru ve hatalı şifre girişimleri gibi kilit olaylar için e-mail uyarıları.
-Birçok olay için rapor oluşturmak mümkündür, örneğin, kimin kayıt olup olmadığı, kimin şifresini yenilediği, ve kimin şifre yenileme girişiminde başarısız olduğu gibi.
-Sistemi rahatsız edenleri IP adreslerinden, hesap adlarından veya her ikisinden kilitleme kabiliyeti.
-Yönetici konsolu kapsamlı bir online-yardım özelliğine sahiptir.
-Yeni bileşenler çıktığında otomatik güncellemeler yapar.
-Denetim izleticisi, tüm kilit öneme sahip olaylarla ilgili istediğiniz şekilde görüntüler yaratmanıza izin verir.
-Fazladan web sitelerine veya web hizmetlerine acil durum yedeklemesi için izin verir.