GTB eDiscovery

Ürün Bilgisi

GTB eDiscovery

Hassas verileri doğru şekilde tespit eder, depolar ve sınıflandırır.
GTB'nin Accumatch Teknolojisi, Hızlandırılmış Gözden Geçirme Zamanı ve Düşük Maliyet sağlamaktadır. En son gelişmiş tespit algoritmalarından yararlanan GTB eDiscovery, veri bekleme konumunda korunma, veri sınıflandırma ve kategorilere ayırma, erken dönem durum değerlendirmesi(ECA) ve Girişim ve SBM organizasyonları aramak için bir eDiscovery aracıdır. GTB eDiscovery, dosya sunucuları, masa üstü ve dizüstü kullanıcılar da dahil ağ üzerindeki her konumu tarayabilir. Gizli veriler aynı hassasiyetle ve GTB Denetleyicisi performansıyla tespit edilebilir. GTB eDiscovery, GTB DLP Paketiyle tam olarak entegre edilebilir ve böylece bütünleşik bir DLP paketi sağlamış olur.

Verilerin kaldırıldığından emin olunuz:
GTB eDiscovery, tüm sabit diskler tarar ve geri dönüşüm kutusunda olsalar bile dosyaları bulur; neyin silinmesi gerektiğinden, neyin gerçekten silindiğinden emin olur. Bir dosya kaydedildiği ve/veya silinmeye karşı bloke olduğunda hassas bir şekilde gözlem altında tutar, korur ve her hangi bir ihlal durumunu rapor eder; temel olarak veri ihlallerini tespit etmek için ekipmanları sonsuza kadar tarama zahmetinden kurtarır.

Raporlama:
GTB eDiscovery, konum, gerçek içerik, konu, dosya sahibi, dosya adı, son erişim/değişiklik zamanı, politika ihlali ve benzeri her türlü ihlali işaret eden dosyayı raporlamaktadır. Bu sisteme aynı zamanda çoklu ihlallere eş zamanlı reaksiyon gösteren bütünleşik İş akışı fonksiyonelliği de dahildir.

Kesintisiz Uyum:
GTB eDiscovery, ticari kurumlara, devlet ve eğitim kurumlarına verilerini güvence altına almalarına yardımcı olmakta ve GLBA, Sarbanes Oxley, PCI DSS, HIPAA, HITECH Act, FISMA, FERC/NERC ve diğer kanuni düzenlemelere uyum sağlamaktadır. eDiscovery, GTB IRM ile bütünleştirildiğinde, şirket politikalarını veya sektörel veri düzenlemelerini ihlal eden dosyalar üzerine Bilgi Hakları politikalarını otomatik olarak uygulama yeteneğine sahiptir. İşyerinde yapılacak geniş kapsamlı taramalar talep üzerine veya departmanların bir program dahilinde taranmasıyla sürekli uyumun sağlanmasına yönelik gerçekleştirilebilir.

Sonuç:
GTB eDiscovery, veri güvenliğine yönelik potansiyel ihlalleri tespit eder ve her hangi bir güvenlikle ilgili bir sorun meydana gelmeden önce uyum sağlar. Bu özellik, diz üstü bilgisayarların kaybı, sistem sızmaları ve potansiyel kötü amaçlı yazılımları etkilerini azaltır. GTB teknolojisi, sadece gizli verilerin açığa çıkmasını önleme anlamında değil, aynı zamanda bunların gizlenmesini pozitif şekilde sağlama anlamında benzersizdir. Artık eDiscovery şirketleri en düşük maliyetlerle yüksek ilişki seviyesindeki ESI (elektronik şekilde saklanan bilgilerin) gözden geçirilmesine, hızlandırılmış gözden geçirme süresi & erken vaka tespiti ve değerlendirilmesine odaklanabilir.

Özellikler
Kullanıcı tabanlı çözüm

Olay İş Akışı

Tüm dosya formatlarını Tespit et & Koru (ikili / metin)

Veri tabanı kayıtlarını & alanlarını Tespit et & Koru

Neredeyse sıfır pozitif hata oranı

Otomatik veya manüel tespit

Duruma özel veri türü tanımlama

Gözetim gerektirmeyen uygulama

Güçlü Politika Yönetimi

Merkezi Konsol DeğerlendirmeFaydaları
Aynı anda binlerce bilgisayarı tarayabilme,

Ağlarla uyumlu çalışma,

Tüm içeriği güvence altına alma,

Kanuni düzenlemelere uyumluluk sağlama,

En yüksek hassasiyet,

Kesintisiz veri koruma sağlama,

İşinize özel verileri tespit eder

Yüksek Performans

Verileri gizleme maliyetlerini minimize eder

Çok lokasyonlu ortamda veri yönetimi sağlar

Hangi eDiscovery aracı verinin orada OLMADIĞINI ispatlar? GTB eDiscovery bunun nasıl olduğunu belirleyebilir.