GTB Policy Based Email Encryption

Ürün Bilgisi

GTB Policy Based Email Encryption

Güvenli İletim Özelliği ile Bütünleşik Hassas Tespit Kabiliyetine Sahip GTB Politika Tabanlı E-Posta Şifrelemesi

Politika Tabanlı Şifreleme
Veri Kaybı Önleme ve E-Posta Şifreleme sistemleri niçin bütünleştirilir?

Sızmaları kolaylıkla ve etkin maliyetle önleme; marka ve imajı korurken standartlara uyum sağlanmasını temin etmek için.

GTB Denetleyicisi, içerik farkındalığına sahip ters firewall; tüm dışarı yönlü aktarımları tarar ve hassas verileri gerçek zamanlı olarak tespit eder. E-postalarınızı şeffaf şekilde şifreler ve tüm fonksiyonelliği sürdürürken, e-posta iletimlerinizi, Gmail, dosya transferleri, IM de dahil olmak üzere korur.

Web 2.0 uygulamaları, E-posta, SSL, IM ve P2P dahil olmak üzere tüm protokoller için gerçekleştirilebilir.

GTB, Voltage, Zix, Cisco gibi tüm önde gelen, kendi türünün en iyisi e-posta şifreleme çözümleriyle tam olarak entegre edilmiş DLP çözümleri sunmaktadır. Organizasyonlar, önde gelen E-posta Şifreleme Ürün ve Hizmetleriyle birlikte GTB Denetleyicisi kullandıklarında, parçalı veri koruma / güvenlik politikaları, sektördeki en yüksek doğrulukla uygulama kabiliyetine kavuşacaklardır.

Hızlı & Basit
Bir e-postanın hassas bir içerik barındırdığı tespit edilirse, derhal şifrelenir ve E-Posta Şifreleme Hizmetleri kullanan alıcıya teslim edilir.

Uç Nokta için, kendi Uç Nokta Koruyucumuz her hangi I/O aktivitesini bir PC üzerinden tüm taşınabilir medya aktivitesi için gözlemekte; yönetim konsolunda oluşturulan erişim politikalarını uygulatmaktadır. Taşınabilir medyaya gönderilen tüm veriler GTB Denetim Motoru tarafından alıkonulur ve denetlenir. Engelleme, uyarma, şifreleme gibi çeşitli uygulama faaliyetleri daha sonra gerçekleştirilebilir.