Exclaimer Signature Manager Outlook Edition

Ürün Bilgisi

Exclaimer Signature Manager Outlook Edition

E-Posta İmzalarınızı Merkezi Hale Getirin
Metin, görsel ve dinamik alanlar kullanarak bir imza şablonu oluşturabilirsiniz. Farklı insanlara yönelik farklı imzalar atamak için kurallar atayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken “Kaydet” ikonunu tıklamak ve işi bitirmek. Signature Manager, Outlook imza yazılımı çözümümüz, E-posta İmzaları oluşturmakta ve bunları her bir kullanıcıya, kendi rollerine göre doğru imzaları alacak şekilde, detaylarını Active Directory’den temin ederek dağıtmaktadır. Kullanıcılar E-posta yazmaya başladıkları zaman, imzaları doğru şekilde, daha önce yazdıkları gibi E-postalarının altına eklenir. Kullanıcılara çoklu imza verebilir; hatta kendileri arzu ettikleri imzayı Outlook’un açılır (drop-down menu) menüsünden manüel olarak ekleyebilirler. Yazılımı ağınız üzerindeki her hangi bir Windows yüklü PC veya Sunucu cihaza veya pazarlama departmanındaki bir bilgisayara yükleyebilirsiniz; böylece IT departmanından yardım istemeden imza oluşturabilir veya güncelleyebilirler. Geliştirdiğimiz Signature Manager, tüm dünyada çeşitli sektörlerde her büyüklükte binlerce organizasyon tarafından kullanılan ve ödül kazanan bir Outlook imza yazılımı çözümüdür.

Outlook’unuz Nasılsa Aynı
Signature Manager, OWA dahil, Outlook 2003 versiyonu ve sonrası popüler versiyonları için merkezi olarak İmza oluşturur, kontrol eder ve dağıtır. Uygulama için Exchange’e ihtiyaç duymazsınız; aynı zamanda Office 365 kullanıcılarını da desteklemektedir. Eğer Outlook kullanamayan tablet ve akıllı telefon kullanan mobil kullanıcılar konusunda endişeleriniz varsa, lütfen olmasın. Mail Disclaimers ürünümüz bu kullanıcıların ihtiyaçlarına mükemmel derecede cevap vermekte ve Signature Manager’ı satın alan herkes Mail Disclaimers’ı yarı fiyatına kullanma imkanına kavuşacaktır.

Kuralları Kullanmak
Kurallar, size hangi kullanıcının hangi imzayı kullanacağını tam olarak tanımlamanıza imkan sağlayacaktır. Güçlü kurallar oluştururken, mesela “Satış OU’sunun üyesi midir” gibi kullanıcının sağlaması gereken koşulları, “Şirketin Yönetici Dağıtım Grubu’nun üyesi olmamalı” gibi uymaması gereken belirli istisnalarla bir araya getirebilirsiniz. Belirli Politikalar oluşturmak amacıyla Kurallar İmza Şablonlarıyla birleştirilebilir. Bu, bir kullanıcı için istediğiniz sayıda İmza’ya sahip olunabileceği ve bu kullanıcılara üzerlerinde çalıştıkları E-posta’ya uygun olan birini seçebilecekleri anlamına gelir. Satış Müdürü’nün Satış Ekibinin kampanya imzalarından birini ve aynı zamanda yönetim kurulunda kendi konumuyla ilgili olan imzayı seçebilme imkana sahip olmasını isteyebilirsiniz. Hatta bir kampanya politikası oluşturabilir ve belli bir dönem için imzanıza bununla ilgili bir banner ekleyebilir; dönemsel indirimle ilgili tanıtım yapabilir ve tatil dönemindeki uygulanabilecek düzensiz çalışma saatleri hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz. Tüm bunların hepsi, güçlü kural sistemimiz içerisinde mümkündür.

Görseller, Metin ve Dinamik Alanlar
Etiketler gibi statik metinleri, şirket logonuz gibi görsellerle bir araya getirebilir; bir şablon oluşturmak için gönderici adı veya iş ünvanı gibi dinamik veri ekleyebilirsiniz. Dinamik alanlar, kullanıcının Active Directory profilindeki departman, iş ünvanı ve telefon numarası gibi verilerle doldurulabilir. Aynı zamanda, blog veya Twitter feed gibi bir dış kaynaktan veri ekleyebilirsiniz. Eğer gönderici girmek için her hangi bir veriye sahip değilse, dinamik alanı gizlemek için akıllı tablolar (smart tables) sağlıyoruz. Böylece, boş cep telefon numarası hücresi yanında gereksiz etiketlerden kurtulmuş oluyorsunuz. Aynı zamanda, tek bir bütünlük içinde posta adresi veya sosyal medya ikonu bandı gibi ortak kullanılan blok alanları rahatça yönetmenize izin veren bileşik alanlara sahip oluyorsunuz.

Otomatize Edilmiş İmza Kontrolü

Kendi Şablonunuzu Tasarlayın
Tam olarak arzu ettiğiniz imzaları oluşturmak için bizim güçlü editörümüzü kullanabilirsiniz veya kütüphanemizdeki örneklerden esinlenebilirsiniz. Etiketler, şirket logonuz gibi görseller, her kullanıcı için otomatik olarak doldurulabilecek isim, iş ünvanı ve telefon numarası gibi dinamik alanlar ihtiyacınız olan tam tasarımı oluşturabilir. Signature Manager aynı zamanda, size neyin mümkün olduğunu gösterebilmek için kapsamlı tasarım kütüphanesinden yükleme yapabilir çünkü Signature Manager ağınızda istediğiniz yere yüklenebilir, pazarlama kullanıcıları imzaları IT ekibinin yardımına gerek duymadan ve hayati öneme sahip sunuculara giriş yapmadan yönetebilir.

Kural Tabanlı
Kimin hangi imzaya sahip olabileceğine karar vermek için kural motorumuzu kullanabilirsiniz. Kullanıcıları kendi Active Directory bağlamlarını temel alarak dahil etmek ve hariç tutmak için koşullar ve istisnalar oluşturabilir; tüm HR ekibine tek bir imza verirken, HR müdürüne bir başka imza sağlayabilirsiniz. Belirli politikaların, diğer politikaların önüne geçebilmesine karar verebilirsiniz: böylece HR müdürü, HR imza versiyonuna değil, yönetim kurulu imzasına sahip olur çünkü yönetim kurulunun ayarı, HR ayarı kuralının önüne geçer.

Politika Tabanlı
Politikalar, size her durumla kolaylıkla başa çıkmanızı sağlayacak gücü veren kuralları ve şablonları bir araya getirmektedir. Bir politika, hangi kullanıcının hangi imzaları ne zaman alabileceğinin bir ifadesidir. İstediğiniz kadar çok politika oluşturabilirsiniz; böylece kullanıcılar ihtiyaç duyduklarında çoklu imzaya sahip olabilirler. Yeni mesajlar ve cevaplar için farklı imzalar oluşturun; satış ekibinize mevcut kampanya ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir imza seti sağlayın. Aynı zamanda imzaları, bannerları ve yasal uyarıları arzu ettiğiniz şekilde bir araya getirebilirsiniz; böylece yasal uyarınızı her tasarıma sürekli eklemekten kurtulursunuz. Otomatik olarak her bir imzaya eklenen sadece tek bir yasal uyarı politikası oluşturun.

Tüm Ağı Kapsama
Yerel yükleme gerektirmez, eklentilere ihtiyaç duymaz, sadece tasarlayıp ve kullanıma sunmak yeterlidir. İmza Yöneticisini standart bir PC veya sunucu üzerine yüklemek mümkündür. Sizin imzalarınızı ve herkesin görebildiği paylaşılan bir ağ klasörü için “ExSync” olarak adlandırılan bir yazılım saklar. Kullanıcıların PC’leri, şifreyle girmesi üzerine, ExSync programı, oturum açma komut dosyası (logon script) veya GPO tarafından harekete geçirilerek otomatik olarak çalıştırmaktadır. Siz imzanızı güncelleyince, eğer manüel olarak oluşturulmuşlarsa, ExSync derhal bunu kendi Outlook ortamına ekler.

Tek Tıklamayla Güncelleme
Herkesin imzasını tek bir tıklamayla güncelleyin. Siz (veya pazarlama müdürü gibi seçilen bir kullanıcı) kaydet ikonunu tıklar tıklamaz bir şablon oluşturmuş olursunuz; biz de bunu herkesin Outlook otomatik-tamamlayıcı düzenine iletişim bilgileriyle ekleriz. “İsim” ve “İş Ünvanı” gibi alanlar, Active Directory’nizden ilgili verilerle doldurulur; ve eğer kullanıcı bu alan için her hangi bir veriye sahip değilse, bu alanı otomatik olarak gizleyebiliriz.

“Active Directory” Entegrasyonu

Farklı Ekiplere Yönelik
Kendi AD bağlamlarını temel alarak, farklı departmanlara farklı imzalar verebilirsiniz. Her ekibin ihtiyaçlarına en uygun farklı şablon kullanmasına izin vererek, herkesi mutlu edebilirsiniz. Mesela pazarlama ekibi imzaları üzerinde ilave markalar; hukuk departmanı mailindeki imza üzerinde daha uzun bir yasal uyarı bulunabilir. İmzaların her ekipte veya hatta belirli bireylerde, e-postalarda ilgili olduğu şekilde, organizasyonel birim, güvenlik /dağıtım grubu veya her hangi AD bağlamına uygun şekilde görünmesini sağlayabiliriz.

Doğru Detaylar
Herkesin imzasını kendi AD profil iletişim bilgileriyle otomatik olarak dolduruyoruz. Tüm kullanıcılarınızı yönetirken hali hazırda güvendiğiniz aynı veri tabanını, izinleri, altyapıyı, bilgi varlıklarını vb kullanıyoruz. Böylece, imzanızın üzerinde bulunduğu e-postalar kadar güvenilir olabileceğinden emin olabilirsiniz. Sadece “İsim” veya “Telefon Numarası” gibi imza içerisinde bir alana ihtiyacınız var; biz bu alanı tüm kullanıcılar için otomatik olarak Active Directory profilindeki bilgilerle doldururuz.

Her Hangi Outlook Kurulumuna Uygunluk

OWA ve Office365 Uygunluk
Signature Manager, OWA imzalarınızı Outlook’un tüm sürümleriyle çalıştığı gibi aynı şekilde güncelleyebilir. OWA kullanıcılarınızın ihtiyaçları için özel olarak şekillendirilmiş OWA politikalarını kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Çünkü İmza Yöneticisi Exchange’e ihtiyaç duymaz; Windows Server Network işletiyormuşsunuz gibi Office 365 ile uyumlu şekilde çalışır. Exclaimer İmza Yöneticisini Office 365 ile kullanmak için tüm bilgiler sunulmuştur.

Ödül Kazanmış Teknoloji
MsExchange.org okuyucuları, Signature Manager’ı en iyi Outlook Tool’u olarak seçmişlerdir. Exclaimer Signature Manager, MSExchange.org’da “Outlook Araçları” kategorisinde üst üste birçok yıl 'Okuyucularının Tercihi' Ödülünü kazanmış; Windows’la birlikte uyumlu çalıştığını gösteren Microsoft Sertifikasına sahiptir. Ödüller kazanan, beklentisini duyduğunuz resmi onayları taşıyan bir yazılım yaratmak için çok çalışıyoruz çünkü güvenebileceğiniz araçlara ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Bütünleşik Kontrol

Font ve Format
Tam bir profesyonellik sergilenmesi için font, büyüklük ve formatın merkezi olarak kontrolü sağlanır. Büyüklüğü, rengi ve herkesin font türünü imzanın üzerinde kullandığınız e-posta ile aynı hassasiyet ve esneklikte seçebilirsiniz. Gönderilen tüm e-postaları HTML olmasını için seçebilir; böylece her zaman mükemmel görünüş kazandırabilirsiniz. Word kullanan tüm kullanıcılarınızı, Outlook’un legacy versiyonları üzerinde editör olarak seçerek yazım kontrolü özelliklerinden faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Akıllı Tablolar
Eğer kullanıcının giriş yapmak için her hangi bir faks numarası yoksa, “Faks” gibi iletişim bilgileri alanını gizleyebilirsiniz. Gönderilen bir e-posta olarak, iletişim alanına kullanıcının her hangi bir bilgi (“Faks” alanına girilecek olan faks numarası gibi) girip girmediğini tespit edebilir; ve eğer bu alana girilecek bir bilgi yoksa, boş alan kalmadığından emin olmak için kaldırabiliriz. Böylece, personelin ihtiyaç duyabileceği her türlü iletişim detaylarına uygun, ama ihtiyaç olmayanları da otomatik olarak içermeyen bir imza yaratmış olursunuz.

Test Edilmiş
Sonradan değil, önceden politikalarınızın çalıştığından emin olabilir, uygulamaya hemen hayat verebilirsiniz. Ancak birçok politika oluşturdukça, uygulamaya başlamadan önce bunların hayal ettiğiniz gibi çalışıp çalışmadığını kontrol etmek isteyeceksiniz. Politika testi sistemimiz, kimin hangi imzayı neden aldığını gösteren grafiksel bir arayüz sunmaktadır. Mantığınızı test eden, imzanın her aşamada nasıl göründüğünü gösteren bir görsel ve açık ve net bir diyagrama sahip olacaksınız. İmzaların, bannerların ve yasal uyarıların bir araya geldiklerinde nasıl göründüklerini görmek ister misiniz? Politika test edici arayüzümüz size tam olarak kimin neyi, niçin aldığını gösterecektir.

Telefon ve Tablet Cihazlar
Signature Manager kullanıcılarınızın mobil cihazlarını güncellemeyecektir; ama eğer Exchange kullanıyorsanız, Mail Disclaimers ürünümüz telefon ve tablet kullanıcıları için gerekli imzaları ekleyebilir. Signature Manager satın almanız durumunda, Mail Disclaimers programına yarı fiyatına sahip olabilirsiniz.

Hukuki, Kampanyalar ve Sosyal Medya Kapsamındaki Özellikler

Sosyal Medya Ekleyin
Twitter’ın “Takip Et” veya Facebook’un “Paylaş” bağlantılarını ekleyebilir ve en son Tweet veya güncellemenizi gösterebilirsiniz. E-postanızdaki tıklanabilir ikonlar aracılığıyla, Sosyal Medya profilinizin Kullanıcılar tarafından “Takip Et”melerine ve “Paylaş”malarına; Twit veya blog eklemeleri gibi sizin en son sosyal medya güncellemenizi görmelerine izin vermiş olursunuz. “Nasıl Yapılır” rehberimiz sizin dakikalar içinde başlamanızı sağlarken, “Beyaz Kağıt” niçin başlamanız gerektiğini anlatacaktır; pazarlama biriminde çalışanlar için mükemmel bir kaynaktır.

Pazarlama Kampanyalarını Tanıtın
Yaklaşan indirim veya kampanya konusunda banner ekleyebilir; sonra sona erdiği anda durdurabilirsiniz. İmzanızın altına belirli bir süre için bir görsel eklerken tarih-tabanlı kurallar kullanabilirsiniz. Belirli bir kampanya veya organizasyonla karşılaştığınızda, bir sonrakini yansıtmak için otomatik olarak bunu kaldırabilir veya güncelleyebilirsiniz. Bu kabiliyetler pazarlama birimine daha fazla güç sağlayacak ve kampanyaları her kesin e-postalarına genişletecektir. Ama bunları IT departmanından manüel olarak değiştirmek tam bir baş ağrısıdır.

Yasal Uyarı Ekleyin
Hukuki uyum veya beklenmedik durumlar için bir yasal uyarı ekleyebilirsiniz. Düzenlemelere uyum sağlayabilir veya sadece organizasyonunuzu istenmeyen boşluklara, sözleşme veya davalara karşı imzanızın altında yer alacak yasal bir uyarıyla koruyabilirsiniz. Bu uyarıları aynı imzanızı gösterdiğiniz gibi veya hatta önceden hazırlanmış şablonlarınızdan biri gibi hızlı ve basit bir dağıtım için hemen yansıtabilirsiniz.

Basit Kurulum
İndirin, bir şablon seçin, logonuzu ekleyin ve hemen bitirin. Signature Manager’ı, hızlı ve basit bir gösterim için tasarladık. Hatta nasıl-yapılır videomuzda bulunan birkaç basit adımı izleyebilir ve 4 dakikadan daha kısa sürede kurulumu tamamlayabilirsiniz. Signature Manager’ı yüklemek için ağınız üzerinde Sistem Yöneticisi haklarına ihtiyacınız olacak. Yani böyle bir konumunuz yoksa, ama kurulum süreciyle ilgili bir fikir edinmek istiyorsanız sadece iletişime geçin.

Tam Destek
Webex aracılığıyla Sistemi sizin için kurabilir veya size adım adım rehberlik edebiliriz. Exclaimer Desteği, sistemi deneme aşamanızda ücretsizdir. Sadece ne arzu ettiğinizi söyleyerek konfigüre etmede size yardım etmemizi sağlayın, mevcut imzanızı Yazılımımıza aktarın gerek duyduğunuz ihtiyaçları bildirin. Exclaimer Destek biriminde, Microsoft Sertifikasına sahip IT Profesyonelleri bulunmakta; ve üstün hizmet konusunda sahip olduğumuz ünle gurur duymaktayız. Kısaca, sadece ürünümüzü değil, bizi de deneyin.

Ürün Video

Ürün Ekran Görüntüsü