Exclaimer Signature Manager Exchange Edition

Ürün Bilgisi

Exclaimer Signature Manager Exchange Edition

E-posta İmzalarınızı Tek Merkezden Yönetin
Metin, görsel ve dinamik alanlar kullanarak e-postalarınız için bir imza şablonu yaratın. Farklı kişilere farklı imzalar atamaya yönelik belirli kurallar kullanıp, bunu yaptıktan sonra sadece “Kaydet” ikonunu tıklayın ve her şey hazır!

Tüm e-postalar e-posta sunucunuzda bulunan “Exchange İmza Programı” tarafından işlendiğinden, İmza Yöneticisi Exchange Sürümü sizin için şunları yapacaktır:

E-postalarınız için kontrolünüz altındaki kurallara göre tasarladığınız imza içeriğini eklemek.

Neyin gönderildiğinin takibini yapabilmek için, göndericinin “Gönderilenler” klasörünü güncellemek.

Mesajlardan, göndericilerden, alıcıdan veya hatta sosyal medya profilinden elde edilecek verileri dinamik alanlarınızda kullanmak.

Belirli kurallara göre bazı içerikleri otomatik olarak gizlemek/göstermek: satış ekibinin e-postalarında sosyal medya linkleri gösterilirken, hukuk ekibi e-postalarında gizlenmesi.

Microsoft Exchange İçin;

Exchange imza programımız doğrudan e-posta sunucunuzla çalıştığından, toplam kontrol sağlarsınız:

İmzalar ve hukuki uyarılar sunucuda eklenir böylece kullanıcılarınız bunları değiştiremez.

Her e-posta, hatta mobil cihazlardan gönderilen mesajlar bütüncül, dinamik ve profesyonel imzalar taşıyabilirler.

Alıcı tabanlı kurallar kullanabilirsiniz; mesela meslektaşlarınıza gönderdiğiniz e-postalarda dahili gönderim için hazırlanan bir tasarımı kullanabilirsiniz.

Tüm güncellemeler anında uygulamaya geçer: örneğin, son gönderdiğiniz “Tweet” sosyal medya beslemesinde saniyelik bir hassaslıkla gösterebilirsiniz.

Kullanım kuralları

Şablonlarınızı kurallarla birleştirebilir ve bu da size, sistem politikalarımızı kullanarak hangi e-postanızın hangi imzayı alacağını belirleme imkanı sağlar.

Sahip olduğunuz “Active Directory” kaynaklı gönderici ve alıcı özelliklerini temel alan kullanım koşullarını kullanarak kurallar oluşturabilirsiniz.

Ya da, konu, ana metin veya eklentiler gibi kısımlardaki verileri kullanarak kurallar oluşturabilirsiniz.

“Satış Ekibindeki Göndericiler” veya “Şu tarihler arasında” gibi belirlediğiniz kriterleri karşılayan kullanıcıların mesajları almasını sağlayın;

Ve “konunun içeriği” veya “şirket içi alıcı” gibi belirlediğiniz bazı kriterlere sahip kullanıcıları kuraldışı bırakın.

Farklı bağlamlarda farklı imzaları kullanabilmek için dilediğiniz sayıda politika belirleyebilirsiniz: dışarı gönderilen imzalar, şirket içi imzalar, yanıtlara eklenen imza, vb.

Görseller, metin ve dinamik alanlar

Etiketler gibi statik metinleri, şirket logonuz gibi görsellerle birleştirebilir ve bir şablon yaratmak için gönderici adı veya iş ünvanı gibi dinamik verileri ekleyebilirsiniz.

Dinamik veriler, mesajlardan, gönderenler ve alıcıların “Active Directory” profillerinden veya hatta blog veya Twitter beslemesi gibi harici bir kaynaktan toplanabilir.

Göndericinin girmek için bir veriye sahip olmadığı durumlar gibi belirli koşullarda iletişim bilgilerini gizlemek için “smart tables” kullanın (mesela ‘mobil cihaz’).

Sıklıkla kullanılan posta adresi alanını veya sosyal medya ikonu şeridini tek bir bütünsellik içersinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Her bir kullanıcının bilgileriyle kişiselleştirilmiş dinamik birleşme alanlarına sahip olan ve dinamik şekilde yaratılan QR kodu ekleyebilirsiniz.

Merkezi Kontrol ve Kullanım Kolaylığı Sağlayın

Anlık olarak; her hangi bir gecikme veya yenileme süresine ihtiyaç duymadan, Exchange üzerinde konfigürasyonunuzu kaydettiğiniz anda, tüm postalarınız oluşturduğunuz imzayı taşıyacaktır. “Kaydet” ikonunu tıkladığınız andan itibaren, her bir imza güncellediğiniz şablona uyum sağlayacaktır.

Uzaktan erişimle; Doğrudan Exchange üzerinden çalıştığımızdan, imzalarını değiştirmek için her bir kullanıcının PC’sine uğramamız veya hatta yerel “client” üzerinde yükleme yapmamız gerekmez. Herkesin imzasını tek bir konsol üzerinden kontrol eder ve kurumunuzda her bir sunucu üzerindeki değişiklikleri Uzaktan Yükleme özelliğini kullanarak anlık olarak yükleyebilirsiniz.

Akıllıca, bazı departmanlar farklı imzalar isteyebilirler: teknoloji desteği, çalışma saati dışı zamanlar için bir erişim numarası veya Skype bilgilerini talep edebilirken, muhasebe ekibi havale bilgileri isteyebilir. Bu birimlere tamamen bir birinden ayrı şablonlar atayabilir veya herkese aynı şablonu verebilir, ama departman adı veya görünen isim gibi çeşitli özelliklere göre otomatik olarak gösterilen/saklanan koşullara bağlı alanlar kullanabilirsiniz.

Albeniye sahip; Tasarımlarınızı yaratmak için güçlü bir editör kullanırsınız. Tam ihtiyacınız olan şablonları oluştururken statik metin, kurumsal logonuz gibi görseller ve dinamik alanları bütünleştirebilirsiniz. Aynı zamanda size, çalışmanıza yönelik tasarımınızı temellendireceğiniz ve neyin mümkün olabileceğiniz göreceğiniz kapsamlı bir “library” sunuyoruz.

Politika tabanlı; Bir politika, hangi kullanıcının hangi imzayı ne zaman alacağını belirten bir ifadedir. Dilediğiniz kadar çok politika oluşturabilir ve tek bir e-postaya çoklu politika uygulayabilirsiniz. Örneğin, bu şekilde, eğer herkes aynı iletişim bloku ve şirket logosunu alacaksa, ama ihale ekibiniz farklı hukuki bir uyarıya ihtiyaç duyuyorsa, birden fazla çaba göstermenize gerek duyulmaz. Sadece, herkesin e-postasına iletişim blokunu ve şirket logosunu ekleyen bir politika şekillendirirken, sadece ihale ekibinin e-postalarına hukuki uyarı ekleyen ayrı bir politika daha oluşturun.

Otomatik olarak; İmza kısmında “İş ünvanı” veya “Telefon numarası” gibi alanları basitçe ekleyebilirsiniz. Her bir kullanıcının AD profilinden verileri otomatik olarak alabilir ve bunları sizin imza şablonunuza yerleştirebiliriz. AD’den, tüm kullanıcılar kapsamı da dahil, dilediğiniz özelliği kullanabilirsiniz. Örneğin, sekreterinizin telefon numarasını veya alıcınızın adresini veya mesajın gönderildiği saati imzanızın dilediğiniz kısmında gösterebilirsiniz.

Exchange’in Gücü

Her hangi bir cihaz üzerinde tam-HTML imza; Bazı mobil cihazlar kendi e-postalarını düz metin formatında gönderebilir; yani, sadece düz-metin imzaları dahil edilebilir. Fakat, İmza Yöneticisi Exchange Sürümü ile, tüm e-postaların HTML formatına geçmesi sağlanabilir böylece bir iPhone’dan, BlackBerry’den veya her hangi bir mobil cihazdan bile e-posta atıyor olsanız, ofiste kullandığınızla aynı yüksek kaliteli imzayı kullanabilirsiniz.

Exchange Verileri Temel Alınır; Tüm İK ekibinizin tek bir imzaya kullanırken, İK müdürünün özel yönetim-kurulu seviyesinde bir şablona sahip olmasını isteyebilir– veya, bir versiyonunu çalışanlara gösterirken, bir diğerini iş başvurusu sahiplerine gösterilmesini isteyebilirsiniz. Koşulları ve istisnaları kullanarak e-postaları dahil edebilir veya hariç tutabilir veya belirli politikaların diğerlerinden üstün şekilde uygulanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Böylece, yönetim kurulu üyesi İK müdürünün imzası İK ekibinin imzasından daha öncelikli uygulanır.

Her bir e-posta için özel; göndericilerin de ötesinde kurallar oluşturabilirsiniz– belirli kelimeleri, ifadeleri, alıcıları ve hatta daha fazla dilediğiniz unsuru içeren e-postayı dahil edebilir veya istisna tutabilirsiniz. Hatta, kuralları birlikte bütün olarak uygulayabilirsiniz – böylece, tanıtıma yönelik reklam “banner”larını teknik departmanın yüksek-önem gurubu müşterilerine giden e-postalarından çıkarabilirsiniz.

“Smart Tables”; Bir e-posta gönderilirken, kullanıcının iletişim bölümüne her hangi bir bilgiye (mesela, Faks bölümüne koymak için Faks numarası) sahip olup olmadığını kontrol edebilir ve eğer bilgi yoksa ilgili satırı boş kalmaması için kaldırabiliriz. Bu yüzden, personelin ekleyebileceği her türlü iletişim bilgisi için bir imza şablonu yaratabilir; ama ihtiyaç duymadıkları alanları otomatik olarak gizleyebilirsiniz.

Şirket İçi E-posta ve Yanıt Geliştirme; Bazen personel imza görmek veya göstermek istemez – ve bunu sağlamak için kurallar kullanabiliriz. Kullanıcılar her bir mesajın veya meslektaşlarına gönderdikleri her mesajın altına imza atmak istemeyebilirler. Hatta bunu farklı elementler için değiştirebiliriz: mesaja sadece bir defa hukuki bir uyarı koyun, buna sadece bir defa tam büyüklükte bir imza koyun ve sonra her bir yanıt boşluğuna sadece bir iş ünvanı ve bir dahili telefon ekleyebilirsiniz.

Test edilmiş; Ne kadar çok politika oluşturursanız oluşturun, bunların siz yüklemeden önceki dönemde planladığınız gibi çalışıp çalışmadığını kontrol etmek isteyeceksiniz. Sahip olduğumuz politika “tester”ı, kimin hangi politikaya niçin sahip olduğunu gösteren bir grafik ara yüzüne sahiptir. Mantığınızı kontrol etmeye yönelik açık ve net bir diyagrama ve her aşamada e-postaların nasıl göründüğüne dair bir resme sahip olursunuz. Birçok insana gönderilen e-postalara ne olduğunu bilmek ister misiniz? Politika “tester”ı size tam olarak kimin eline neyin, niye geçtiğini göstermektedir.

Tüm Sosyal, Tanıtım ve Hukuki İhtiyaçlara Yönelik

Sosyal Medya İçeriği; Tek bir tıklamayla ilgili sosyal ağlara ait resmi ikonların hepsini içeren ‘Sosyal Medya Bandı’: Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube, vb. Uygun sosyal medya profilinizi bizim “RSS beslemesini kullanarak” beslemek için, en son Tweet’iniz veya Facebook durumunuz gibi bir gösterge ve “dosyadan içerik” özellikleri bulunacaktır.

Akıllıca Uygulanmış İçerik; Örneğin, bir Twitter ‘İzle’ butonunu, eğer gönderici pazarlama departmanındansa görebileceği şekilde ayarlayabilirsiniz çünkü bu kişiler sosyal medya içeriğine ihtiyaç duyarlar. Hatta, çok farklı seviyelerde koşullara bağlı içerik belirleyebilirsiniz: eğer gönderici belirtilen departmandansa ve eğer belirli bir tarih geçmişse sadece gösterge içeriği.

Evrensel Şablon Uyumluluğu; İmza Yöneticisi Exchange Sürümü üzerinde önce bir şablon oluşturun, sonra yarattığınız şablondan memnunsanız, bunu kolaylıkla başka bir yere taşıyabilir, Outlook Sürümüne tam bir çapraz-uyumluluk amacıyla getirebilirsiniz. Outlook veya Exchange imzasından hangisini kullanırsanız kullanın, tüm platformlarda tutarlı ve yüksek-kaliteli görseller isteyeceksiniz. İmza Yöneticisiyle bunu başarabilirsiniz.

Zamana Bağlı Reklam “Banner”ları; Sadece tarih ve saat tabanlı kuralların ötesinde, bu iş için özel olarak hazırlanmış bir “Kampanya Yöneticisi” uygulamamız bulunmakta ve bu özellik belirli bir dönem için pazarlama veya tanıtıma yönelik bir kampanya “Banner”ı yayınlamak isteyen birimler için bunu mümkün kılmaktadır. Anlık ve kusursuz olarak, yeniden elle bir imza güncellemesi veya düzenleme yapmadan bir kampanya programından diğerine geçebilirsiniz.

QR Kodları; Mobil cihazlar için taranabilen barkod linkleri (QR kodları), her bir kullanıcı için otomatik olarak yaratılabilir. Sadece ‘QR kodu’ için bir alan ayırın, hiperlink ve her hangi bir metin içermesini istiyorsanız ilgili URL girişini yapabilir; mesela “eposta adresi” ve “kullanıcı adı” gibi her bir kullanıcı için kişiselleştirilebilen alanlar kullanabilirsiniz. Otomatik olarak yaratılmış olmasına rağmen, QR kodunuzun konumu, koşul kuralları ve görünüm boyutlarının hepsi şablondaki diğer her hangi tür içerik gibi değiştirilebilir. Hatta, farklı kullanıcılar için yaptığınız değişikliklerin çalışıp çalışmadığını kaydetmeden önce test edebilir ve ön izlemesini yapabilirsiniz.

Bütünsel Uyum; Exchange üzerinden geçerken her türlü hukuki uyarıyı ekleyebiliriz, bu yüzden Outlook’taki bir “default” seçeneğinden farklı olarak, bunlar kurcalanıp silinemezler. Hukuki gereklilik tamamen sağlanmış olur. Dünya çapında en büyük, en seçkin finansal ve hukuki kurumların bazıları, işlerinin güvenli şekilde yürümesi konusunda bizim programımıza güvenmekte –mutlak bir gereklilik gibi bir emniyet içerisinde hizmet sunmaktayız.

Ne gönderdiğinizi görün; İmzalar Exchange sunucusu üzerinde eklendiğinden, göndericiler bunu görmezler. İmza Yöneticisi Exchange Sürümü, göndericilerin tam olarak ne gönderdiklerini “Gönderilmiş Postalar” klasörünü anında güncelleyerek kendilerine gösterir. E -postalarını yazdıkları sırada veya ihtiyaçlarını karşılayan birini elle seçtiklerinde imzalarını görmek isteyen kullanıcılar için İmza Yöneticisi Outlook Sürümünü inceleyin. İmza Yöneticisi Exchange Sürümünü satın aldığınızda, Outlook Sürümünü yarı fiyatına edinebileceğinizi unutmayın.

Pazarlama Birimi Yönetiminde; E-posta imzaları mükemmel bir pazarlama aracıdır. Bu yüzden muhtemelen pazarlama departmanının kendi tasarımlarının yapılması sürecine dahil olmasını daha uygun bulacaksınız. Fakat bir “administor” olarak, onların size ait olan Exchange sunucusuna şifreyle erişmesini uygun bulmayacaksınız. İmza şablonunun kısımları üzerinde “Content From File” özelliğimizi kullanarak onların kontrol sahibi olmalarını veya bizim bağımsız “Şablon Editörü” ürünümüz kapsamında hem İmza Yöneticisi Exchange Sürümü hem de Outlook Sürümüyle uyumlu olarak tüm şablonları kendi başlarına yaratabilme imkanını sağlayabilirsiniz. Pazarlama Araçları sayfamızla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Biz İmza Seçin; İmza Yöneticisi Outlook Sürümü bizim Outlook imza programı çözümümüzdür ve kullanıcılara kendi imzalarını seçmeleri ve yazıldığı sırada e-postalarının nasıl göründüğünün ön izlemesini yapabilme imkanını sağlar. İlave maliyet konusunda endişelenmeyin. Tüm İmza Yöneticisi Exchange Sürümü’nü edinen müşterilerimiz Outlook Sürümünü normal fiyatının yarısına alabilme imkanına sahiptir.

Birkaç Dakikada Yapılandırın

İlk Kullanım Sihirbazı; Kolayca ve hızla başlamak istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden, İmza uygulamasının indirilmesi süreci ve sonraki her adımda size rehberlik edeceğiz. İlk imzanızı oluşturmanızda, kimin alacağının kararının verilmesinde, kullanıcı iletişim bilgileriyle birlikte ön izleme yapılmasında size yardımcı olacağız. Böylece, daha geniş adların veya iş unvanlarının uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme ve Destek; Tüm ürünlerimizi ücretsiz olarak, tüm fonksiyonlarıyla birlikte aynı lisanslı olarak satın aldığınız haliyle deneyebilirsiniz. Programımızın niteliği içerisinde bulunan her özelliği deneme versiyonuna ekliyoruz. Böylece, kendisinden beklediğiniz her şeyi alabilmenizi istiyoruz. Aynı zamanda Exclaimer Destek hizmeti de programımızı deneme aşamasında ücretsizdir. Sizin için programı kurabilir ve daha hızlı üstesinden gelmeniz için rehberlik edebiliriz – hepsi “Webex” aracılığıyla

Ürün Video

Ürün Ekran Görüntüsü