Exclaimer Mail Utilities

Ürün Bilgisi

Exclaimer Mail Utilities

E-Posta İmzalarınızı Merkezi Olarak Yönetin
Metin, görsel ve dinamik alanlar kullanarak bir imza şablonu oluşturabilirsiniz. Belirli kurallar kullanarak farklı şablonları farklı ihtiyaçlar için kullanabilirsiniz. Sadece “Kaydet” tuşunu tıklayıp her şeyi bitirin. Gönderilen her e-posta Exchange Sunucusunda işlem gördükçe, Mail Utilities kurallarınızı gözden geçirir, dinamik alanlarınızı doldurur ve e-postanızı günceller. Dinamik alanlara yönelik veriler mesajlardan, göndericiden, alıcıdan, sunucudan veya hatta sosyal medya içeriğiniz gibi dış bir kaynaktan gelebilir. Mail Utilities kapsamlı, ödül kazanmış Exchange 2003 imza çözüm yazılımıdır.

Exchange 2003 İçin
Doğrudan Exchange ile çalışarak tam kontrol sağlamış olursunuz. Herhangi cihazdan, akıllı telefon veya tabletten göndermiş olsanız bile, her e-posta işlem görür ve sizin imzanızı taşır. Exchange üzerinde olduğundan, e-postanın nereye gittiğini bilir ve mesela iş arkadaşlarınıza gönderdiğiniz e-postalarda daha sade tasarımlar kullanabilirsiniz.

Kuralları Kullanmak
Kurallar sizin hangi e-postanın hangi imzayı alacağını belirlemenizi sağlar. Bunları, Active Directory’nizden veya konu, metin veya eklentiler gibi mesaj verilerinden gönderici ve alıcı bağlamlarını temel alan koşulları kullanarak oluşturabilirsiniz. Etkili kurallar oluştururken, E-postanın uyması gereken, “gönderici Satış OU’sunun üyesidir” veya “gönderici Sistem Yöneticisi grubunun üyesidir” veya “mesaj metni anahtar kelime veya ifade içerir” gibi koşulları tanımlayabilirsiniz. Kuralları belirli bir politika üretmek için bir araya getirip kullanabilirsiniz. Böylece, “alıcı ve gönderici şirket içerisindendir” kuralını ve sadece gönderenin bina ve dahili telefon numarasını içeren basit bir şablonu kullanan “Dahili Bir İmza” politikasına sahip olabilirsiniz. İstediğiniz sayıda politika belirleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz esneklik ve kontrole sahip olmak için bunları dilediğiniz şekilde sıraya koyabilirsiniz.

Görseller, Metinler ve Dinamik Alanlarla Birlikte
Şablon oluşturmak için etiket gibi statik metinleri, şirket logonuz gibi görselleri ve gönderici adı veya iş ünvanı gibi dinamik verileri bir araya getirebilirsiniz. Dinamik veriler mesajlardan, gönderici ve alıcının Active Directory profillerinden veya hatta blog veya Twitter feed gibi dış kaynaktan doldurulabilir.

Ve Daha Fazlası
Mail Utilities sadece Exchange 2003 imza ve yasal uyarılarının eklenmesiyle ilgili değildir. Aynı zamanda bizim Auto Responder ürünümüze tüm kullanım özellikleriyle birlikte gelecekte Exchange’in çıkabilecek yeni versiyonları için hiçbir bedel ödemeden sahip olacaksınız. Anti-spam ürünümüzün mükemmel özellikleriyle birlikte sahip olmak için ekstra bir maliyet avantajı seçeneğiniz olacak. Mail Utilities sistemini denerken ne kadar iyi olduğunu görecek, tüm özelliklerine 30 gün boyunca sahip olacaksınız.

İmzalar Tam Olması Gerektiği Gibi

Merkezi Kontrol
PC’nizden tüm e-posta imzalarını güncelleyebilir veya bu işi yapmayı pazarlama birimine bırakabilirsiniz. Bir şablon oluşturduğunuzda veya düzenlediğinizde, uyum sağlanması için her imzayı biz güncelleriz. Bir görseli, metni, formatı, düzeni ve daha fazlasını değiştirdiğinizde, herkese ait e-posta imzalarındaki ilgili bileşenler değişir. Hatta tasarıma daha fazla odaklanmış, pazarlama gibi bir departmana kontrolü devredebilir; veya eğer yasal uyarıyla ilgili bir konuysa, hukuk ekibine yönetimi bırakabilirsiniz.

İletişim Bilgileri Otomatik Olarak Doldurulur
Tüm kullanıcıların isimlerini, iş ünvanlarını ve kendilerine özel verilerini Active Directory’den çekebilirsiniz. “İsim göster” gibi bir alan ekleyebilirsiniz. Biz de bunu her bir kullanıcının imzası için sahip olduğunu en güvenilir veri tabanını, yani Active Directory’nizi kullanarak tamamlayabiliriz. Şirketiniz bunu temel alarak çalışmakta; yani imzalarınız da. Tek ihtiyacınız olan şablonunuzun dış görünüşünü kaydetmek biz de bu “görünen isim” kısmını her bir kullanıcı için “Mehmet Akın”a veya “Ahmet Yılmaz”a dönüştürerek e-postanıza anlık olarak ve uzaktan ekleriz. Sadece “Kaydet” ikonunu tıklayınız.

Herhangi Cihaz
Akıllı telefonlar, ipad’ler, tabletler ve her türlü mobil cihaz e-posta gönderirken düzenlenen imza mesajlarınıza eklenir. Eğer sonunda sizin domain’iniz varsa, imzanız da bulunur. Gönderilen her e-posta, neyle gönderildiğine bağlı olmadan: BlackBerry, iPhone, Android, Windows Phone hepsi aynı imzayı gösterecektir.

Ama Her Kullanıcı Değil
Herkese aynı imzayı verebilirsiniz. Ama niçin her ekip kendi imzasına sahip olmasın? Mesela pazarlama ekibinin, flash grafikli görsellere ilave olarak iletişim bilgileri altına Twitter “İzle” bağlantısı koymasını sağlayabilirsiniz. Şirketinizde farklı ihtiyaçlar için farklı imza tasarımları kullanabilirsiniz. Daha da iyisi, özel durumlarda ne olması gerektiği konusunda belirli kuralların uygulanmasını sağlayabilirsiniz: mesela, yöneticiler ve satış ekibi için ayrı birer imza düzenlenmiş olsun; satış yöneticisinin imzası nasıl olacak? Koyduğunuz kural buna karar versin.

Otomatik Cevaplama, E-Posta Domain Değişiklikleri ve E-Posta Akışı

E-Postalar Üzerinde Hakimiyet
Değiştir, oluştur, ayarla, yönlendir – e-postalara hiç bu kadar hakim olmadınız. İlk olarak bir e-postanın her hangi bir kısmı bir başka fonksiyonu harekete geçirebilir: konu, metin, gönderici, alıcı, boyut ve hatta gönderildiği zaman ve tarih. Her hangi bir e-posta ile, sadece gelenle değil, aynı zamanda gidenle, veya şirket personeli arasındaki gönderilerle bu fonksiyon kullanılabilir. İkinci olarak, e-posta ile ilgili dilediğiniz her hangi bir bileşen, hatta eklentileri değiştirebilir; veya adresinizin sadece bir kısmını değiştirebilirsiniz. Tamamen otomatik cevaplama için oluşturduğumuz her hangi bir e-postanın her hangi bir kısmı değiştirilebilir.

Otomatik Cevaplama
Kendi sorgulamasını tamamen kişiye özel hale getirebilir; kendiniz yazmış gibi bir şekle sokabilirsiniz. Konu, metinde geçen kelimeler, “Kime” veya “Kimden”, adres ve benzeri gibi karşı taraftan gelen verilere göre otomatik cevaplarınızı şekillendirebilirsiniz. Alıcının ilk adını metne, karşı tarafın konusunu kendi konunuza alabilir; ve gönderilen e-postalarla ilgili her türlü tanımı yapabilir ve eklentiler de ilave edebilirsiniz.

E-Posta Domain Değişiklikleri
“.net” uzantısından “com”a mı geçmek istiyorsunuz? Bu geçişi mümkün olan en kolay şekilde yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz ve aldığınız e-posta üzerindeki adresinizi değiştirebiliriz. Eğer bir gönderici sizin eski domain’inize e-posta gönderirse, bunu kolayca yeni şirketinizin domain’ine değiştirebilir; “mehmeta@” veya “ahmet.yilmaz@” kısmını aynı bırakırız. Böylece eğer şirketinizin birleşme, satın alınma gibi dönem yaşarsa veya sadece “.net” uzantısından “.com”a geçerse tüm işlem kolaylıkla gerçekleştirilir. Aynı zamanda, hatalı adres kullanan kişiye bunu otomatik cevaplama fonksiyonuyla bildirimde bulunabilirsiniz.

Gönderen E-Posta Adresini Değiştir
serdar.yilmaz@ gönderici adresini “destek@” adresine dönüştürebilir ama isterseniz iş arkadaşlarınıza gönderirken bu değişiklik gerçekleşmeyebilir. Gönderenin e-posta adresini sizin için hazırladığımız e-posta kadar esnek şekilde değiştirebilirsiniz. Grup mailbox’ını daha profesyonel şekilde yönetebilirsiniz: gönderdiğiniz e-posta müşterilere “destek@” ten gelmiş gibi gözükürken, diğer bir iş arkadaşına umut.akin@’dan geldiği görülür.

Sizi Engelleyen Bir Sistem Değil, Gerçek Anlamda Anti-Spam
Spam’ın tek değiştiremeyeceği şey olan Trafik analizi filtreleridir. Ama gerçek ise bunların spam gönderilere maruz kaldıklarıdır. Uygulamamız spam gönderileri durdurmak için Commtouch’un ürettiği Recurrent Pattern Detection (Tekrarlı Davranış Modeli Tespiti) (RPD) motoru kullanmaktadır. Bu sistem sürekli dünya çapındaki e-posta trafiğini izler ve e-posta kutunuza gelenlerle karşılaştırır. Eğer dünya çapında binlerce veya milyonlarca e-postadan kopyalanmış kod içeren bir e-posta alırsanız bunun sadece bir spam olabileceğine karar verir.

20 Yıllık Tecrübeyle
Google, Microsoft ve daha birçok firma Commtouch yazılımına güvenmektedir. Commtouch 20 yıldır e-postaları temizlemekte ve güvenli hale getirmektedir. Bu sürenin 12 yıllık bölümünde birlikte çalıştık. Aralarından biri de biz olmakla birlikte dünyanın en büyük teknoloji şirketleri en iyi kalite yazılım örneği olarak Commtouch’u örnek aldı.

Güvenilir, Test Edilmiş ve Sağlam; Halen Artmakta Olan 37 Milyon Kullanıcı
Yazılımımız bazıları en büyük markalar olan dünya çapındaki milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Biz ticaretten anlıyoruz, kullanıcılarımızı tanıyoruz ve yazılım işini biliyoruz. Bizim ürünümüzü kullandığınızda, bu uzmanlığın temel aldığı teknolojiye, deneyime ve mükemmelliğe de ortak olmuş olursunuz.

Ödül Kazanan Güvenilirlik
MsExchange.org, Mail Utilities sistemine gurur duyduğumuz 4-Yıldız Altın Ödül vermiştir. Bu sistemi Exchange 2003 ile tam olarak uyum halinde çalışacak şekilde oluşturduk. Exchange’de değişiklik gerçekleştirilmedi ve yazılımımız dünyanın en büyük ortamlarında kullanılacak şekilde test edildi. Çünkü bunun yapılması gerektiğini biliyorduk. Milyonlarca kullanıcının yaptığı gibi güvenebileceğiniz bir ürün ortaya koyduk.

Dakikalar İçerisinde Kolay Kurulum
Yazılımı indirin, politika tercihlerinizi yapın ve sonlandırın. Mail Utilities kurulumunu böylece dakikalar içerisinde tamamlayın. İlk kurulumda ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sunacak bir kurulum sihirbazı oluşturduk; Mail Utilities’i sisteme kurmak en az onu kullanmak kadar kolay. Sisteme kurmak için Sistem Yöneticisi giriş hakkına sahip olmanız gerektirmekte; eğer Sistem Yöneticisi değilseniz veya kurulum süreciyle ilgili fikir edinmek istiyorsanız hemen iletişime geçin.

Ücretsiz Deneme Desteği
Sistemi sizin için Webex aracılığıyla kurabiliriz. Sadece yazılımı değil, bizi de deneyin. Exclaimer Desteği, yazılımımızı deneme aşamasında ücretsizdir. Sizin yüklememize, adım adım sistemi tanıtmamıza, sistem özelliklerinden işiniz için en yüksek faydayı sağlamamıza izin verin.