Exclaimer Mail Disclaimers

Ürün Bilgisi

Exclaimer Mail Disclaimers

E-Posta İmzalarınızı Merkezi Olarak Yönetin (Exchange 2007-2010-2013)
Metin, görsel ve dinamik alanlar kullanarak bir imza şablonu oluşturun. Farklı kullanıcılara farklı imzalar atamak için belirli bir düzen kullanın. “Kaydet” ikonuna tıklayın ve her şey “hazır” olsun. Her bir e-posta Exchange sunucusunda işlem gördükçe, Mail Disclaimers sizin düzeninizi gözden geçirir, dinamik alanlarınızı doldurur ve e-postayı günceller. Aynı zamanda, göndericinin “Gönderilmiş Posta” klasörünü, hangi postaların gönderildiğini görebilmeleri için günceller. Dinamik alanlar için veriler, mesajlardan, göndericiden veya hatta sosyal medya içerikleriniz gibi dış kaynaktan gelebilir. Mail Disclaimers; kapsamlı, Ödüllü ve Microsoft Sertifikalı Exchange imza program çözümümüzdür.

Microsoft Exchange
Doğrudan Exchange ile birlikte çalışarak, tam bir kontrol sağlarsınız. İmzanız ve yasal uyarılarınız, kullanıcılarınızın bunları değiştirememesi için sunucuya eklenir. Herhangi bir cihazdan gelen, her e-posta, belirli bir işlemden geçer; böylece akıllı telefondan veya bir tabletten E-posta gönderdiğinizde, kendi imzanızı kullanırsınız. Exchange üzerinde işlem gördüğünden, sistem E-postanın nereye gittiğini bilir; böylece mesela iş arkadaşlarınıza gönderdiğiniz e-postalarda daha sade bir imza tasarımı kullanabilirsiniz. Gerçek zamanlı olduğundan, bir yaz indirimi promosyonu yapabilir; tatil döneminizde, bu dönem için belirlediğiniz çalışma saatlerini sunabilir; veya hatta gerçek zamanlı içeriği Sosyal Medya’dan alabilirsiniz. Doğru imzayı manüel olarak seçmek zorunda değilseniz – belki sizin Satış ekibiniz belirli bir promosyonu ve imza formatını kendisi seçmek isteyebilir- O zaman Signature Manager ürünümüze ihtiyacınız olacak. “Mail Disclaimers” ürünü satın alırken, size yarı yarıya indirim yaparak Signature Manager sistemimizi kullanma imkanı sağlayacağız.

Kullanım Kuralları
Kurallar sizin hangi e-postanın hangi imzayı alacağını tanımlayabilmenizi sağlayacaktır. Bunları, Active Directory’den veya “konu”, “metin” ya da “eklenti” gibi mesaj verilerinizden gelen gönderici veya alıcı bağlamlarını temel alan koşulları kullanarak belirleyin. E-postanın karşılaması gereken koşulları bir araya getirin; mesela “gönderici, Satış OU’sunun bir üyesidir” veya “gönderici Sistem Yöneticisi Grubunun bir üyesidir” veya “mesaj metni anahtar bir kelime veya ifade içerir”. Güçlü kurallar meydana getirmek için, “mesaj konusu şunu içermez” veya “alıcı şirket içidir” gibi istisnalara sahip olabilir. Belirli bir politika oluşturmak için, kuralları, bir şablonla birleştirebilirsiniz. Bu sayede, “alıcı ve gönderici organizasyon içinden” kuralını ve sadece göndericinin bina sayısı ve dahili telefonunu içeren basit bir şablonun uygulandığı “Organizasyon İçi İmza” politikası elde edebilirsiniz. İstediğiniz sayıda uygulama politikasına sahip olabilir ve arzu ettiğiniz şekilde bunları sıraya sokabilirsiniz. Böylece, istediğiniz ve ihtiyacınız olduğu kadar esneklik ve kontrol sağlayabilirsiniz.

Görseller, Metin ve Dinamik Alanlar
Bir şablon oluşturmak için sabit metninizi, görsele sahip etiketlerle, şirket logonuzla ve gönderici adı veya iş ünvanı gibi dinamik verilerle bir araya getirebilirsiniz. Dinamik verilere, mesajlardan, göndericilerden ve alıcıların Active Directory profillerinden veya hatta blogunuz veya Twitter feed gibi dış kaynaklar girdi sağlanabilir. Eğer gönderici girecek her hangi bir veriye sahip değilse, dinamik alanı gizlemek için akıllı tablolar (smart table) sunuyoruz. Böylece, boş bir telefon numarası hücresinin yanında gereksiz bir etiket bulunmasından kaçınmış olursunuz. Aynı zamanda, posta adresi, veya tek bir bütünlük içerisinde sosyal medya ikon çizgisi gibi ortak kullanılan alanları kolayca yönetmenize izin veren çok sayıda birleştirilmiş alana sahip olacaksınız.

Merkezi Kontrol ile Rahatlık Sağlayın

Anlık
Tüm kullanıcıların imzalarına yapılan her hangi bir değişiklik, anında uygulanır. Her hangi bir gecikme veya yenileme süresi yoktur; konfigürasyonu Exchange üzerinde kaydeder kaydetmez, her e-posta bu imzaya sahip olacaktır. “Kaydet” tuşuna bastığınız andan itibaren, gönderilen her e-posta, güncellediğiniz şablona uyum gösterecektir.

Uzaktan
Bir defa konsol üzerinden değişiklik yaptıktan sonra: her kullanıcı, her yerde yeni sürümüne sahip olur. Çünkü doğrudan Exchange üzerinden çalışıyoruz; imzalarını değiştirmek için veya yerel bir kullanıcıya yüklemek için her kullanıcının bilgisayarını ziyaret etme gereği duymuyoruz. Her kullanıcının e-posta imzasını tek bir konsol üzerinden kontrol ediyor; ve Uzaktan Dağıtım (Remote Deployment) özelliğiyle organizasyonunuzdaki her sunucuya yaptığınız değişiklikleri eş zamanlı olarak dağıtıyorsunuz.

Akıllıca
Farklı departmanlara, hatta CEO gibi belirli kullanıcıya farklı imzalar verin. Bazı departmanlar farklı imzalar talep edecektir: teknik destek, mesai dışı zamanlar için telefon numarası veya Skype bilgilerini belirtmek isteyebilirken; muhasebe departmanı, para havale bilgisi belirtmek isteyebilir. Tüm bu isteklere cevap verebilmenizi sağlıyoruz: sadece ayrı bir şablon oluşturun ve hangi kullanıcının veya grubun hangi imzayı kullanacağına karar vermek için bizim kural sistemimizi kullanın.

İlgi Çekici
Kendi şablonlarınızı oluşturun veya sağladığımız kütüphaneyle kendinizi güvenceye alın. Tasarımlarınızı oluşturmak için güçlü bir editör kullanın. İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan şablonları oluştururken sabit metinleri, şirket logonuz gibi görselleri, ve dinamik alanları bir araya getirin. Tasarımınızın temelini oluşturmak, tasarımınız için nelerin mümkün olduğunu göstermek için size kapsamlı bir kütüphane sunuyoruz.

Politika Tabanlı
Politikalar, kuralları ve şablonları bir araya getirmekte ve size her durumla başa çıkmak için güç vermektedir. Politika, hangi kullanıcının, ne zaman, hangi imzayı kullanacağının bir bildirimidir. İhtiyacınız olduğu kadar çok politika oluşturabilirsiniz; ve tek bir e-posta için çoklu politika uygulayabilirsiniz. Böylece, örneğin, eğer herkes aynı iletişim bloğu ve logosuna sahip olacaksa, ama eğer kontrat ekibiniz farklı bir hukuki disclaimer’a ihtiyaç duyarsa, aynı işi iki defa yapmaya gerek duyulmaz. Sadece iletişim bloğunu ve logoyu herkesin e-postasına ekleyen bir politika ve disclaimer’ı sadece kontrat ekibinizin gönderilerine ekleyen bir başka politika oluşturun.

Otomatik Olarak
İletişim detayları alanları, Active Directory verileriyle otomatik olarak tamamlanır. Siz imza içine sadece “İş Ünvanı” veya “Telefon Numarası” gibi bir alan yerleştireceksiniz; ve biz otomatik olarak her bir kullanıcının AD profilinden veri alacak ve bunu kendi imzalarına yerleştireceğiz. AD’den ya da konu veya eklenti gibi mesaj verilerinden gelen neredeyse tüm alanları kullanabilir.

Exchange’in Gücüyle

Her E-Posta
Smartphone, tablet veya OWA’dan bile yapılmış olsa, eğer Exchange gönderiyorsa, biz buna bir imza ve disclaimer ekleyebiliriz. BlackBerry, iPhone, Android telefon ve iPad e-postalarının hepsi, Outlook veya her hangi diğer e-posta sunucusundan alabileceği aynı imzayı alacaktır. Çünkü sistem Exchange üzerinden çalışmakta, ne gönderildiği ile ilgili değil, ama kimin gönderdiğiyle ilgilidir. Böylece her bir kullanıcıya, e-postalarını nereden ve nasıl gönderdiklerine bağlı olmaksızın ihtiyaç duydukları tam olarak doğru imzayı verebilirsiniz.

Kural-Tabanlı Kontrol
Koşullar ve istisnalar, hangi e-postanın hangi imzayı göstereceğine karar verir. Tüm HR ekibinin aynı imzaya sahip olmasını isteyebilirsiniz ama HR yöneticisi yönetim kurulu seviyesinde bir şablona sahip olmak veya çalışanlara ve iş başvurusu sahiplerine farklı imzalar göstermek isteyebilir. “Koşullar ve istisnalar”ı kullanarak e-postaları dahil edebilir veya hariç tutabilirsiniz; veya hatta diğerlerini hükümsüz bırakmak için belirli politikaları dahil edebilirsiniz. Böylece HR’ın yönetim kurulu üyeliği imzası, HR takımı imzasını hükümsüz bırakmaktadır.

Her Bir Postanın Kavranması
Exchange’in gördüğü tüm verileri kullanın – gönderici, okuyucu, metin, konu ve daha fazlası hakkında temel kurallar. Sadece gönderici için değil, daha fazlası için kurallar oluşturun, belirli kelimeleri, ifadeleri, alıcıları ve daha fazlasını içeren e-postaları dahil edin veya hariç bırakın. Hatta, kuralları bir kombinasyon halinde kullanın, böylece promosyonla ilgili banner’ları teknik destekten yüksek değere sahip müşterilere gönderilen e-postalardan çıkartabilirsiniz.

Akıllı Tablolar
Eğer kullanıcının her hangi bir faks numarası yoksa, “Faks:” gibi iletişim detay alanını gizleyin. Bir e-posta gönderilirken, kullanıcının iletişim alanına yerleştirmek için her hangi bir veriye (mesela “Faks” alanına yerleşecek bir Faks numarası) sahip olup olmadığını tespit edebilir; ve eğer bu bilgi yoksa satırı ortadan kaldırabilir ve böylece boş alanların bırakılmasının önüne geçebiliriz. Bu yüzden, personelin sahip olabileceği her türlü iletişim verilerini içine alan bir imza alanı yaratabilir; ihtiyaçları olmayan alanları otomatik olarak gizleyebilirsiniz.

Organizasyon İçi E-Posta Gönderme/Cevaplama İyileştirmesi
İş arkadaşlarınıza e-posta gönderirken imzanızı kapatın veya uzun e-posta zinciri içerisinde sadece bir kere gösterilmesini sağlayın. Bazen personel imzaları görmek veya göstermek istemez; böyle bir durum için bir kural sunabiliriz. Kullanıcılar her bir mesajın altına, veya meslektaşlarına gönderdikleri her e-postanın imza koymak istemeyebilirler. Bu isteklere göre farklı bileşenler için uygulamalarda mesela şu şekilde bir çeşitlilik sağlayabiliriz: mesajın altına bir tane disclaimer koy, bir tane tam içerikli imza koy, sonrasında her cevap sırası altında sadece bir iş ünvanı ve dahili telefon numarası koy

Test Edin
Oluşturduğunuz politikaları, çalışmaya başladıktan sonra değil, çalışmadan önce test edin, işleme sokun. Ancak birçok politika oluşturdukça, bunları yüklemeden önce istediğiniz gibi çalışıp çalışmadığını görmek isteyeceksiniz. Politika test edici sistemimiz, kimin, hangi politikayı, neden benimsediğini grafiksel ara yüzle gösterir. Oluşturduğunuz mantığı kontrol etmek ve her aşamada e-postaların nasıl göründüğüne bakmak için açık ve net bir gösterime sahip olacaksınız. Çoklu alıcılara gönderilen e-postalara ne olduğunu bilmek ister misiniz? Politika test sistemi, size tam olarak e-postayı kimin ve niçin aldığını göstermektedir.

Her Türlü Sosyal, Tanıtımsal ve Hukuksal İhtiyaç İçin

Sosyal Medya İçeriği
Facebook “paylaş” ikonu, en son Tweet veya güncelleme ikonlarını dahil edin. İmzanız içinde bulunan “İzle” veya “Paylaş” ikonuyla, hali hazırda ilgi duyan izleyici kitlesini, Sosyal Medya üzerinde sizinle etkileşime girmeleri anlamında anlık olarak davet edebilirsiniz. İletişim (Contacts) listenizde bulunan her kişi sosyal medya üzerinde bulunduğunuzu görecektir. Sosyal medyanın tüm içeriği, en son çalışmalarınızı tanıtmak için imzanızda bulunacaktır. Son Tweet’inizi veya blog yazılarınız için bir bağlantıyı ekleyebilirsiniz.

Zaman Ayarlı Kampanya Reklam Bannerları
Yaklaşan bir kampanyanın veya sınırlı bir indirim döneminin tanıtımını yapın ve biter bitmez durdurun. Sadece zaman ve tarih tabanlı kuralların ötesinde, “Kampanya Yöneticisi” özelliğine sahibiz böylece pazarlama veya arzu eden birimin tanıtım amaçlı banner’nı belirli bir sürenin sonuna kadar gösterir. Anlık olarak, sorunsuzca bir promosyon kampanyasından diğerine, manüel olarak yapmanız gereken yeni bir detaylı imza güncellemesine ihtiyaç duymadan geçebilirsiniz.

Tam Uyum
Her e-postanın, kullanıcıların kaldırmasının ve değiştirmesinin imkansız olduğu bir disclaimer’a sahip olmasını garanti altına alın. E-postalar Exchange’den geçtikçe bir disclaimer eklenir, bu yüzden Outlook’un default seçeneğinden farklı şekilde, bunlar silinemez veya üzerinde değişiklik yapılamaz. Hukuki uyum tam olarak sağlanmış olur. Dünyanın önde gelen, en büyük ve seçkin finansal ve hukuki kurumları bizim yazılımımıza güvenmekte ve yaptıkların işlerin güvenli şekilde sürekliliğini bizimle güvence altına almaktadır. Belirliliği mutlak ihtiyaç olarak görmekteyiz.

Ne Gönderdiğinizi Görün
Göndericinin imzalarını görebilmeleri için gönderilen mesajları güncelle. İmzanız Exchange sunucusu üzerinde eklendiğinden, göndericiler bunu görmeyecektir. Mail Disclaimers, göndericilere “Gönderilenler Klasöründeki” e-postalarını güncelleyerek tam olarak ne gönderdiklerini öğrenmelerini sağlar. Eğer yazı yazarken İmzalarını görmek veya manüel olarak ihtiyaçlarını karşılayan İmzayı seçmek isteyen kullanıcılarınız varsa, Signature Manager uygulamamıza bir göz atın. Unutmayın ki, eğer Mail Disclaimers satın alırsanız, Signature Manager kullanım lisansını yarı fiyatına alabilirsiniz.

Pazarlamayla Birlikte Yönetim
Pazarlamanın kendi İmzalarını oluşturmasına ve güncellemesine izin verin. E-posta İmzaları mükemmel bir pazarlama aracıdır; böylece muhtemelen pazarlama departmanının kendi tasarımlarına dahil olmasını isteyecektir. Fakat Sistem Yöneticisi (Administrator) olarak, pazarlama bölümünün Exchange sunucusuna giriş yapmasını arzulamazsınız. Pazarlama departmanınızın İmzalar üzerinde mesafeli bir kontrol edinmesini sağlayan bir grup araç sunuyoruz. Daha fazla bilgi için pazarlama araç setimizi inceleyiniz.

Bir İmza Seçin
Kullanıcılar İmza seçemez veya yazdıkları haliyle göremezler. Fakat Signature Manager, bizim Outlook imza yazılımı çözümümüzdür ve kullanıcılara kendi imzalarını seçmelerine ve e-postalarının yazdıkları gibi görünmelerine imkan tanır. İlave maliyetler sizi korkutmasın. Tüm Mail Disclaimers müşterileri için Signature Manager yarı fiyatına sunulmaktadır.

Birkaç Dakikada Oluşturun

İlk Kullanım Sihirbazı
Birkaç kısa hızlı adımda, hemen şablonunuzu seçin, şirket logonuzu ekleyin ve bitirin. Hemen ve kolay bir yolla başlamak istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden download aşamasından İmza’ya kadar tüm yol boyunca size rehberlik edeceğiz. İlk İmzanızı oluşturmanıza, bunları kimin alması gerektiği konusunda, kullanıcılarınızın iletişim bilgileriyle birlikte bir ön görüntülemesi aşamasında size yardımcı olacağız. Böylece daha uzun isim ve iş ünvanlarının sığabileceğinden emin olacaksınız.

Ücretsiz Deneme ve Kullanıcı Desteği
Müşteri desteğimizle birlikte ücretsiz olarak deneyin. Hatta, sizin için Webex aracılığıyla kurulum yapabiliriz. Tüm ürünlerimizi, tam fonksiyonel şekilde, aynı tam lisanslı satın almış gibi ücretsiz deneyebilirsiniz. Her şeyi yazılım kalitemizin içerisine dahil ediyoruz böylece siz de ihtiyacınız olan her şeyi ondan temin edebilirsiniz. Yazılımımızı deneme süresinde Exclaimer Desteği ücretsizdir. Yardımcı olmak adına, Webex aracılığıyla yazılım kurulumunu sizin için gerçekleştirebilir veya size daha hızlı kavramanız için rehberlik edebiliriz.

Ürün Video

Ürün Ekran Görüntüsü