Exclaimer Auto Responder

Ürün Bilgisi

Exclaimer Otomatik E-posta Yanıtlayıcı

Microsoft Exchange İçin En Uygun Otomatik E-posta Yanıtlama Yazılımı
Otomatik yanıtlama için sabit metin, grafik ve otomatik olarak tamamlanan dinamik alanları bir araya getirebilir; sonrasında, belirli adreslere veya belirli grup üyelerine yönelik e-postalar gibi bu uygulamayı harekete geçirecek koşulları tanımlayabilirsiniz. Tamamladıktan sonra “Kaydet”i tıklayın ve artık her şey hazır. ​Exclaimer Otomatik Yanıtlayıcı tüm bu ihtiyaçları ve hatta çok daha fazlasının üstesinden gelir. Satın alabileceğiniz en esnek otomatik yanıtlayıcı yazılımdır.

Belirli Kurallar Üzerine Yapılandırılmıştır
Kurallar size, Exchange otomatik cevaplama yazılımının tam olarak ne zaman harekete geçeceğini belirlemek için gerekli koşul ve istisnaları bir araya getirmenizi sağlar. Ana metin veya konu alanında bulunan anahtar kelimeler veya ifadeler gibi belirli mesaj özelliklerini temel olarak alabilirsiniz. Gönderici veya alıcıların e-posta adreslerini veya hatta Grup veya OU üyelikleri gibi kendi “Active Directory” profilleri özelliklerini, Müdür gibi veya sizin atadığınız belirli kişiye özel özellikleri kullanabilirsiniz. Bir politika oluşturmak için belirlediğiniz kuralları ve yanıtlama şablonunu bütünleştirebilirsiniz. Bunu takiben, orijinal mesajı gönderip göndermeme veya yanıt içerisinde bir eklenti içerip içermeme gibi politikanız üzerinde tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Dilediğiniz kadar politika oluşturabilir ve hatta bunların çalışmasını istediğiniz dönemi belirleyebilirsiniz. Tam kontrol sağlarsınız.

Tamamen Esnek İçerik
Otomatik yanıtlayıcınız, bizim sektörümüzün önde gelen e-posta imzası yazılım ürünlerinde kullanılan aynı güçlü şablon teknolojisi kullanılarak meydana getirilmiştir. Bunun anlamı, sabit metin, grafik görseller ve dinamik alanları arzu ettiğiniz sonuçları elde etmek için kullanabilirsiniz. Dinamik alanlar, gönderici veya alıcının “Active Directory” profilinden doldurulur; aynı kendi adları veya orijinal mesajın konu veya metni gibi bileşenleri gibi. Hatta, kendi Blog’unuz gibi dış veri kaynaklarından veri bile ekleyebilirsiniz. Daha sonra, aynı dinamik alan teknolojisini, aynı dilediğiniz gibi mesaj konusu oluşturmak için kullanabilirsiniz: mesela şöyle bir şey eklemek gibi: Yanıt: orijinal konu. Tüm bunları bir araya getirerek, aynı siz Outlook içerisinde bizzat kendiniz yazmışsınız gibi bir otomatik yanıt uygulaması meydana getirebilirsiniz. Size bunu gerçekleştirebilmeniz için bir şablon da sunacağız.

Ve Daha Fazlası
Çünkü Otomatik Yanıtlayıcı, bir e-postanın içeriği ve gideceği yeri değiştirebilme ve aynı zamanda buna mukabil otomatik olarak yeni bir e-posta oluşturabilme kabiliyetine sahiptir. Otomatik yanıtlamanın ötesinde erişebileceğiniz daha birçok özellik bulunmaktadır. Alıcıyı değiştirebilir, yeni bir mesaj oluşturmadan e-postayı iletebilir veya bilgilendirme yapabilirsiniz. Yeni bir mesaj oluşturabilir ama bunu orijinal kişiye değil, sadece dilediğiniz kişiye özel olarak yapabilirsiniz; ayrıca bir uyarı sistemi oluşturabilirsiniz. Seçenekleriniz neredeyse sınırsız. Otomatik yanıtlama, mesaj yönlendirme ve gönderci değiştirme gibi satış ekibinizden “satis@domainadiniz.com” olarak kim olursa olsun gönderilmesine ihtiyaç duymanız gibi standart ihtiyaçları içeren seçeneklerle çalışmalarınızı yürütmenizi sağlamak için size kullanımı kolay bir Senaryo Sihirbazı sunuyoruz. Tüm olasılıkları kapsamadığımıza eminiz. Belki düşünmediğimiz bir şeyi siz hali hazırda biliyorsunuz.

E-postalar Üzerinde Tam Kontrol Sağlayın

Otomatik Yanıtlama
Kendini otomatik olarak ayarlayan yanıtlama özelliğine sahip dilediğiniz senaryoyu sağlayabilirsiniz. Otomatik yanıt gönderinizde orijinal göndericinin adını kullanabilir, gönderinin konu veya mesaj kısmındaki kelimeleri temel alarak çeşitli dosyalar ekleyebilir veya orijinal göndericinin mesajı bir şekilde grup posta kutusu içine düşmüşse, kendi orijinal “Kime” adresini kendi gönderici adresiniz olarak gösterebilirsiniz. Otomatik yanıtlayıcı, önceden hazırlanmış şablonlar içerir. Bunların hiçbirini kendiniz yapılandırmak zorunda kalmazsınız: sadece ihtiyacınız olan, dilediğiniz otomatik cevap türünü seçin ve gerisini düşünmeyin.

Dilediğiniz Kriteri Kullanmak
Alıcı & gönderici özellikleri, e-posta içerikleri alanlarındaki temel kurallara dayanarak, ana metinde veya konu satırında belirli kelimeleri arar. Exchange’in gördüğü her hangi bir şeyi, kural tabanı olarak alabilir: mesela “JobVacancy#7844” gibi belirli bir diziyi içeren gelen bir e-posta, veya yeni bir çalışanın halen inceleme aşamasında bulunduğundan bahseden belirli bir göndericiden giden e-posta. Uygulayıcı personelden parametrelerden biri, hepsi veya birkaçının doğru veya yanlış olacağına karar verebilmesi için koşul ve istisnaları kullanabilirsiniz. Her hangi bir veriye dayanarak bir e-posta içerisindeki her hangi bir şeyi değiştirebilme kabiliyetidir; çok basit yapılandırılmıştır.

Dinamik Kontrol
Eğer Exchange içerisinde işlem görüyorsa, bizim kontrolümüz altındadır: dilediğiniz bir e-posta içeriğini kişiye özel hale getirebilirsiniz. Personeliniz, dış bağlantı veya Otomatik Yanıtlayıcının otomatik yanıtlama uygulaması bile olsa, kim göndermiş olursa olsun, başlık içeriğinden, “Kimden:” adresine kadar her şeyi değiştirebiliriz. Bu sadece otomatik-cevaplama sürecinin kişiye özel hale getirilmesiyle ilgili değil, yaptığımız aynı zamanda kullanıcıların gönderdiği e-postaların da arzu edildiği şekliyle değişikliğe uğratılmasıdır. Mesela, “Kimden:” adresinin, “ali.gunes@” gibi kişiye özel bir görünüm yerine, pazarlama ekibinin posta kutusu, “destek@” şeklinde görünmesi gibi.

E-postaları İletmek
Domain adı değişikliğinin üstesinden kolayca gelebilirsiniz: mesela “firma.biz” uzantısını kolayca “firma.com” olarak değiştirebilirsiniz. Alınan veya gönderilen her e-posta üzerinde ilgili değişikliği, yeni alan adınıza uyum sağlayacak şekilde kolayca yapabiliriz; böylece kimse eskiyi kullanıp kullanmadığı konusunda gözetlenmek zorunda kalmaz ve aynı zamanda hangi uzantının doğru olduğu konusunda kimsenin aklı karışmaz. Bir otomatik yanıtlama uygulaması, yeni iletişim adreslerini bilgilendirebilir ve tek bir “tık”la yeni alan adınız (domain) ile ilgili tüm detayları indirebilmeleri için vCard’ı otomatik olarak gönderiye ekleyebilir.

Politika Tabanlı Uygulama
Her durumla başa çıkabilmeniz için size güç veren politika, kural ve faaliyetleri bir araya getirmenize yardımcı olur. Kurallar ve alınan reaksiyonlar, gerekli politikaları ortaya çıkarmak için bir araya getirilir. Arzu ettiğiniz kadar çok politika oluşturabilir; politikaları çoklu olarak bir arada tek bir e-postaya uygulayabilirsiniz. Uygulama size sonsu seçenek sunmaktadır.

Dilediğiniz Zaman
Belirli tarih ve saatlerde uygulama için politikalarınızı ayarlayabilirsiniz. Sadece belirli tarih ve zaman aralığı için dilediğiniz politikayı uygulamada özgürsünüz. Böylece eğer müşteri hizmetleri departmanınız, çalışma saatleri dışında bir e-posta aldığında, göndericiyi ne zaman cevap alabileceklerine dair derhal bilgilendirebilirler.

Kural Tabanlı Kontrol

Active Directory Entegrasyonu
Bir adresin dağıtım grubunuz içinde, alan adınız dışında vb olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hukuk departmanınıza, iş saatleri dışında yanıt verebilmesi için imkan sağlayabilir ama aynı zamanda bu özelliğin, eğer gönderici hukuk ekibindeyse gönderileri cevaplamadan atlayan, kurum içi bir versiyonunu da kullanabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda, her bir grup üyesi için ayrı kural oluşturmanızı gerektirmez; tüm grup için tek bir kural yeterlidir.

Çapraz Referans Mantığı
Bir politikayı, sadece bir başkasının uygulanmadığı zaman uygulayın – veya sadece bir başkası uygulandığında, tamamen size bağlı. Bir birine çok benzeyen iki otomatik yanıtınız olabilir; ama ikisinin de gönderilmesini istemeyebilirsiniz- veya eğer bir kullanıcıya hali hazırda bir ileti gönderilmişse, bir başka kullanıcıya sadece bir başka e-postanın iletilmesini isteyebilirsiniz. “Sonraki Politika” (Next Policy) özelliğimizi, eğer bu işlem görecek olan ilk politikaysa, bir diğer kuralı aktive edip etmeyeceğine veya bir başka kuralı geçersiz kılıp kılmayacağına karar vermek için kullanabilirsiniz. Bu mantık zincirin doğru şekilde çalışıp çalışmadığını “Politika Testi”mizi kullanarak kontrol edebilirsiniz.

Test Edilmiş
Uygulamaya geçmeden önce politikalarınızın doğru şekilde çalıştığında nemin olun; sonrasında değil. Fakat ne kadar çok politika oluşturursanız, bunları sisteme yüklemeden önce kurguladığınız gibi doğru çalışıp çalışmadığını kontrol etmek istersiniz. Politika test uygulamamız, her hangi bir senaryo içerisinde tam olarak neyin ve ne zaman olacağını gösteren grafiksel bir arayüz sağlamaktadır. Kurgu mantığınızı kontrol etmek için açık ve net bir diyagrama ve hangi e-postaların üretildiği, değiştirildiği ve her aşamada nasıl gözüktükleri konusunda bir fikre sahip olacaksınız.

Tam Koruma

E-posta Döngüsünden Kaçınma
İçinizin tam olarak rahat edebilmesi için e-posta döngüsü olasılığını önceden tahmin ederek önleyebilirsiniz. İlk olarak, oluşturacağınız bütünsel kural şebekesinin her hangi bir döngü oluşturmadığından emin olmak için “Politika Testi”ni kullanabilirsiniz. Sonrasında, bunu döngü önleme aracıyla otomatize edebilirsiniz: yazılımı bir saat içerisinde bir birinin aynı iki e-postadan göndermemesi için ayarlayın; veya dilediğiniz zaman sınırını ve mesaj eşiğini kullanınız.

Kişiye Özel Hata Toleransı
Eğer bir politika üzerinde işlem yapılamıyorsa, tanımladığınız beklenmedik durum ne olursa olsun takip edeceğiz. Mesela, analizciler ve alım satımcılar arasında etkileşimi engellemek için e-postayı yönlendirmek (redirect) zorunda olan bir banka olsanız, hangi donanım veya çevresel sorunlar ortaya çıkarsa çıksın, yönergelere uyumlu olmanızı sağlamak için bir yedek bir plan sağlıyoruz. Eğer e-postanın başarısı hayati öneme sahipse, aktarımı durdurabilir ve ilk göndericiyi uyarabilir veya sistem yöneticisini uyarmak kaydıyla iletiyi göndeririz. Üstün bütünlüğe ve niteliğe sahip bir ürün meydana getirmek için her şeyimizi ortaya koyduk; fakat güvenebileceğiniz rahatlığı sağlayabilmek için ekstra güvenlik ekledik.

Dilediğiniz Ticari Uygulamaya Uyumlu

Önceden Hazırlanmış Şablonlar
Kendiniz yapmayın! İhtiyaçlarınızı “Senaryo Sihirbazı” içerisinde sadece tanımlamanız yeterli. İster otomatik verilmiş bir yanıt olsun, ister yönlendirme, ister alan adı değişikliği veya hatta daha nadir karşılaşılan bir gereksinim olsun, size daha önceden oluşturulmuş politikaların üstün koruyuculuğuna sahip olan bir senaryo sihirbazı sunuyoruz. Sizin için özel olan, adres veya isimler gibi bilgileri sağlayın, biz gerisini hallederiz.

Etik Sınırlar
Belirli gruplar arasında e-postaları engelleyerek veya yönlendirerek etik sınır yönergelerine uyum sağlamanıza yardımcı olur. Bir vaka dahilinde bir birine karşı olan tarafları temsil eden bir hukuk firması olsanız da, veya belirli bir yatırım koluna ve ayrı bir inceleme koluna sahip bir uluslararası banka olsanız da, e-postaların sahip olduğunu etik sınır politikanızda zayıf halka olmasına müsaade etmeyeceğiz. Doğru olmayan bir e-postayı çıkarıp, bunu uyum yetkilisine yönlendirir veya yönergelere uyum konusunda ne yapmayı şart koşmuşsanız o süreci uygularız.

Birkaç Dakika İçerisinde

Kurulum Sihirbazı
Birkaç hızlı adımda, kolayca politikanızı seçebilir, şablonunuzu ekleyerek kurulumunuzu tamamlayabilirsiz. Hemen ve kolayca başlamak istediğinizi biliyoruz. Öyleyse size programı indirme aşamasından kuralları belirleme aşamasına kadar her adımda yardımcı olalım. İlk imzanızı oluştururken, kimin alacağına karar verirken, kullanıcı iletişim bilgileriyle birlikte ön izlemesini gerçekleştirirken size yardımcı olacağız; böylece örneğin daha uzun isimlerin, iş ünvanlarının ilgili alanlara sığacağından emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme ve Müşteri Desteği
Ücretsiz deneyebilirsiniz. Deneme süresince ayrıca ücretsiz müşteri desteği sunuyoruz. Webex aracılığıyla sizin için uygulamayı kurabiliriz. Tüm ürünlerimizi ücretsiz olarak, tüm fonksiyonelliğiyle aynı satın almışsınız gibi deneyebilirsiniz. Yazılım kalitesine tüm özellikleri ekliyoruz; bu şekilde kendisinden beklediğiniz, ihtiyacınız olan her şeyi alabilirsiniz. Exclaimer Müşteri Desteği de ücretsiz. Webex aracılığıyla deneme süresince sizin için uygulamayı kurabiliriz veya daha hızlı bir başlangıç için size rehberlik yapabiliriz.

Ürün Ekran Görüntüsü