Exclaimer Antispam

Ürün Bilgisi

Exclaimer Anti-spam

Kurumsal Seviyede Exchange Anti-spam Yazılımı
Anti-spam, eğer yanlış e-postaları durdurmaya başlarsa, spam postalardan daha kötü sonuçlara yol açar. İşte bu yüzden Exclaimer Anti-spam istenmeyen e-postaları gelişmiş şekilde tespit edebilmesi için ortaya konmuştur. Temel kelime filtreleme veya söz dizimsel analiz yerine, Commtouch® şirketinin bir uygulaması olan Tekrar Eden Kalıp Tespiti motoru kullanılıyor; bunun vasıtasıyla küresel spam trafiği trendlerinden aldığınız her bir e-posta mukayese ediliyor. Dünya çapında farklı bilgisayarlardan gönderilen milyonlarca e-postaların belirli bir parmak izi taşıdığından, bir e-postanın istenmeyen bir e-posta olduğu söylenebiliyor. İstenmeyen bir e-postanın kendisiyle ilgili değiştiremediği tek şey: sağanak halde gönderilmeleridir. Bunun sonucunda, her bir kullanıcının benzersiz e-postasının spam-posta olmadığını anlamaktayken; tüm dünya çapında aynısından milyonlarca gönderilen bir e-postanın spam olduğunu, belirli bir dil kullansa bile, spam postalar ortak ticari bir dil kullansa bile tanıyabilmektedir.

Kendini Tekrar Eden Kalıp Tespiti
Spam posta oluşturan robot uygulamalar mesajın bir kısmını rastsal şekilde değiştirse veya mesaja gramer açısından doğru içerik yerleştirse bile, Exclaimer Anti-spam, görünür mesaj içeriğinin ardındaki benzerlikleri tespit edebilmektedir. Bu tekrarlar başlıkta, kodlamada veya diğer bileşenlerde yer alan verilerde bulunabilir. Bu e-postalar binlerce farklı adresten, birden farklı dil kullanılarak gönderilmiş olsa bile, tekrar eden bileşene göre çıkış yerini tespit edebilir ve tespit temelinde önleme yapabiliriz. Dağıtılmayan e-postaları meşru hale getirmek için en emin olduğunuz yola ihtiyacınız olacak. Exchange anti-spam yazılımı, sadece gerçek bir e-postanın hiçbir zaman sahip olamayacağı şeyleri engelleyen bir spam tespit motoru kullanmaktadır: dünya çapındaki diğer binlerce e-posta kutusundaki benzer kopyalardan milyonlarcasını belirler.

Commtouch İşbirliği
Commtouch®, Microsoft, Google, Toshiba ve diğer büyük ve çok uluslu teknoloji şirketleriyle birlikte çalışan bir iletişim güvenliği yazılım şirketidir. Exclaimer, Commtouch® şirketiyle on yıldır birlikte çalışmakta ve anlaşmaktadır. Bu kuruluşların 20 yıllık ünü, güvenip dayanabileceğimiz araçlardır. Kendini Tekrar Eden Kalıp® motoru, Exclaimer Anti-spam uygulamasında, dinamik, benzersiz ve kurumsal ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan anti-spam teknolojisinin doruk noktasını sunmaktadır.

Plus-Exchange Entegrasyonu
Her şeyi kontrol edebilmek için sadece tek bir konsol kullanmak istediğinizi biliyoruz. Bu doğrultuda, Microsoft Exchange'in içerisinde bulunan anti-spam özelliğini oluşturduğumuz ara yüzle kullanabilmenizi sağlıyoruz. PowerShell veya bir UI ve Exchange Transport Rule, Transport Agent ve ABL görüşleri arasında değişim yolunu izlemeden, sadece tek bir merkezi konumdan ayarlayarak kontrol edin. Exchange vasıtasıyla, tek bir tıkla, hali hazırda e-posta gönderdiğiniz bir kişiyi otomatik olarak “beyaz listeye” alabilir; birden fazla kural ve değişiklik gerektiren diğer özellikleri aktive edebilirsiniz. Bu sadece anti-spam kabiliyetini geliştirmeyle alakalı değil, aynı zamanda basitleştirilmiş bir anti-spam yönetimiyle ilgilidir.

Profesyonel Ticari Anti-Spam Uygulaması
Gerçek E-postalara Dokunmayın Spam e-postaları, göndericilerin değiştiremediği tek özellik olan, bu istenmeyen postaların yığın halinde gönderilmesi özelliğini temel alarak engelleyin. Artık modası geçmiş kelime filtreleme veya dil analizi yerine, Commtouch şirketinin geliştirdiği “Kendini Tekrar Eden Kalıp Tespiti” motoruyla sürekli olarak küresel e-posta trafiği trendini analiz edebilir ve böylece dünyanın diğer bölgelerinden gelen diğerleriyle aynı içeriğe sahip olup olmadığını görebilirsiniz. Bu şekilde uygulama müşterinizin e-postasının benzersiz olduğunu ve spam olmadığını anlar; içerisinde veya eklentisinde ne yazarsa yazsın dünya çapında milyonlarca kopyasının olabileceğini bilir.

Gerçek Zamanlı Koruma
Sistem ekleri ve güncellemeler için beklemeden, hemen şu anda en hassas anti-spam uygulamasına sahip olun. Küresel e-posta trafiği gerçek zamanlı olarak analiz edilirken, sadece bir güncelleme çıkardığımızda veya sadece yazılımınızı indirirken değil, ihtiyacınız olduğu anda size mümkün olan en iyi korumayı sağlar. Commtouch’un araştırmalarına göre, kötü amaçlı e-posta taktikleri, ortaya çıktıkları andan itibaren ilk birkaç saatlik süre zarfında en aktif durumlarında bulunurlar. Bu yüzden gerçek-zamanlı fonksiyonellik size en çok ihtiyacınız olduğu anda en yüksek korumayı sağlayacaktır.

İlave Donanım Gerektirmez
Sadece anti-spam amaçlı bir ekipman almanıza gerek olmadığı için zaman ve maliyetten tasarruf edersiniz. Sadece yazılımdan ibaret bir uygulama olduğundan dilediğiniz yere yükleyebilirsiniz. Böylece, sınırlı kaynaklara sahip küçük ölçekli ticari kuruluşlara (veya cimri muhasebecilere sahip daha büyük ölçekli şirketlere) uyum sağlamak için sistem gereksinimleri ve ilave maliyetleri minimum düzeyde tuttuk. Bundan daha iyisi, sürekli bakım yapmanız ve gözetmeniz gereken bir ekipmana sahip olmanız gerekmeyecek. Ekibiniz ihtiyaç duydukları zaman tasarrufunu sağlayacak, şirketiniz kaybedebileceği maliyetleri tasarruf edecek.

Her Şeyi İçeren Tek Konsol
Oluşturduğumuz UI vasıtasıyla Exchange’in tüm dahili özelliklerini görebilir ve isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Sadece bir UI’den diğerine bir değiş-tokuştan kaçınmak için değil, aynı zamanda EMC veya PowerShell içerisindeki birçok ayak işi olmadan belirli kabiliyetleri oluşturmadan kaçınmak için… Hepsini sizin için biz hazırlayıp sunuyoruz. Tüm bu ayak işleri yerine, Microsoft’un size hali hazırda bizim konsolumuz vasıtasıyla sunduğu özellikleri kendinize göre ayarlayın ve çoklu-kural ve otomatik “beyaz-liste” hazırlama gibi değişiklikler gerektiren adımları sadece tıklamalarla yerine getirin.

Kendini Tekrar Eden Kalıp (RPD) Tespiti

Tüm Dillerde
Metin ne olursa olsun, biz sadece kendini tekrar eden kalıpları arıyor; ve eğer spam-posta ise yakalıyoruz. Her hangi bir metinde, belirli bölümleri otomatik olarak rastsal şekilde değiştirilmiş veya insan kaynaklarından alınmış bile olsa (herkese açık yayımlardan veya sayısallaştırılmış makale veya kitaplardan alınması gibi), kendini tekrar eden kısmı tespit eder ve bu gönderiyi bu kısmı kullanarak engelleriz. Başlık içerikleri, kodlama – genel kullanıcıya görünmese bile her türlü bilgi dünya çapında dağıtılan ve kendini tekrar eden milyonlarca e-posta arasında çözümlenebilir ve taranabilir.

Milyonların Güvendiği Tedarikçiden Size
Microsoft ve Google Şirketlerinin Güvendiği Tedarikçi Commtouch, milyonlarca kullanıcıya sahip şirketlere ve elbette bize hizmet vermektedir. Google, Toshiba ve diğer kitlesel teknoloji tedarikçileri, Commtouch ile birlikte çalışmakta ve Exclaimer kendi RPD motorunu 12 yıldır kullanmaktadır. Uygulama araçlarımızın ve kullanıcılarımızın güvenebileceği bir üne ve bizce IT içerisinde en büyük isme sahiplerdir.

20 Yıllık Tecrübe
Commtouch, mesaj gönderimini daha temiz ve güvenli hale getirme anlamında uzun bir geçmişe sahiptir. Ortaya koydukları RPD sistemine benzeyen her hangi bir anti-spam uygulaması bulunmamakta; bilindiği kadarıyla bu işi yirmi yıldan daha uzun süredir yapmaktadırlar. İşte bu yüzden Exclaimer anti-spam uygulamamızı kurmak için RPD motoruna diğer her hangi destekten daha fazla güveniyoruz. Bu destek, e-posta pratiğini ve bunu kullanan ticari kurumu anlayan bir tedarikçi tarafından sunulmaktadır.

Birkaç Dakikada Basit Kurulum
Hemen indirin ve sonuçlandırın – oluşturduğumuz kurulum sihirbazı ihtiyacınız olan her şeyi birkaç dakika içerisinde size sağlar. Aynı süre içerisinde sizi istenmeyen postalardan kurtarıyoruz. Tek yapmanız gereken 8 adımdan oluşan kurulum sihirbazını indirmeniz. Sadece “Beyaz listeye alma” veya “Kara listeye alma” politikalarını oluşturun, bize “prompt”ları gönderebileceğimiz bir e-posta adresi verin, hepsi bu kadar.

Ücretsiz Exclaimer Desteği
Yazılımımızı deneme sürecinde desteğimiz ücretsizdir. Hatta talep ederseniz yazılımı sizin için Webex aracılığıyla kuruyoruz.

Ürün Ekran Görüntüsü